Poniedziałek, 18 czerwiec 2018

Jesteś tutaj

Pokaż swoją kreatywność – ruszył konkurs „Przestrzeń & kominek”

Tegoroczne zmagania uczestników skupiać się będą wokół wnętrz użyteczności publicznej. Zadaniem zawodników jest opracowanie koncepcji aranżacyjnej ekskluzywnej restauracji Nihil Novi w Radomiu z wykorzystaniem wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego marki Kratki.

Nic nowego? Wręcz przeciwnie!

Nowoczesny i imponujący hotel oraz elegancka restauracja Nihil Novi znajdują się w historycznym centrum Radomia. To miejsce znane z komfortu, który zapewnia swoim gościom oraz kunsztownej i wyrafinowanej kuchni, którą oferuje. Uczestnicy konkursu „Przestrzeń & kominek” stają zatem przed nie lada wyzwaniem. Architekci nie tylko muszą zaprojektować wnętrze istniejącego już miejsca, ale też powinni pamiętać o jego publicznej funkcji. Zadanie wymaga więc nietuzinkowego podejścia do tematu i ogromnej kreatywności. - Wyznaczając na zadanie konkursowe aranżację restauracji i wkomponowanie w nią kominka świadomie podnieśliśmy poziom trudności. Skłoniły nas do tego zarówno bardzo wysoki poziom ubiegłorocznych prac, jak i przekonanie o talencie naszych projektantów – przekonuje Małgorzata Borys, architekt z pracowni mamArchitekci sp. z o.o.

Wspierać młode talenty

- Podobnie jak w ubiegłym roku, do udziału w konkursie postanowiliśmy zaprosić także studentów architektury wnętrz. Dla młodych kreatorów to doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności, pokazania swoich projektów szerokiemu gronu odbiorców, a wreszcie szansa wygrania atrakcyjnych nagród – dodaje Małgorzata Borys. Autorzy najlepszych prac powalczą między innymi o laptop DELL XPS, oprogramowanie projektowe SketchUp z silnikiem renderującym V-Ray 2.0 czy iPad Air 2 Space Grey – czyli wszystko to, co niezbędne w pracy każdego architekta. Łączna pula nagród wynosi blisko 30 000 zł. Konkurs organizowany przez Kratki.pl potrwa do 30.11.2016, a jego zwycięzców poznamy do 16 grudnia.

Regulamin konkursu wraz ze szczegółami dostępne są na stronie: www.architekci.kratki.pl

 

 

O firmie

Kratki.pl to polski lider w produkcji kominków i akcesoriów kominkowych. Firma istnieje od 1998 roku. Swoją nazwę wzięła od kratek kominkowych, które jako pierwsze włączyła do swojej oferty. Aby ułatwić dostęp do produktów i skrócić czas oczekiwania na dostawę, klienci firmy mogą dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferta Kratki.pl regularnie prezentowana jest podczas najważniejszych branżowych wydarzeń i targów. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Dzięki poznaniu branży od podstaw, ukierunkowanej na potrzeby klienta postawie oraz szybkiemu reagowaniu na zmiany rynkowe, Kratki.pl zajmują pozycją jednego z czołowych europejskich producentów kominków, a jej wyroby dostępne są w 55 krajach na całym świecie.

www.kratki.pl