Niedziela, 20 sierpień 2017

Ruszyła VI edycja konkursu BE THE BEST dedykowanego studentom z całej Polski

BE THE BEST

Nowe pomysły, innowacyjne rozwiązania i wielka doza kreatywności. Tak w skrócie można opisać BE THE BEST, czyli konkurs organizowany przez Volkswagen Poznań dla studentów uczelni wyższych z całej Polski.

Uczestnicy indywidualnie bądź w dwuosobowych zespołach wybierają jeden z pięciu tematów konkursowych, opisanych jako case study przez działy fachowe i tworzą swój własny projekt.

Najlepsze zostają nagrodzone. Co więcej nowatorskie idee mają szansę zostać wdrożone w naszych fabrykach.

założenia

• Opracujesz projekt na realnym case study
  • Swoje pomysły skonsultujesz z naszymi praktykami
  • Stworzysz autorskie rozwiązania do wdrożenia w jednostkach światowego lidera na rynku branży motoryzacyjnej
  • Poznasz firmę Volkswagen Poznań od środka
  • Zdobędziesz doświadczenie i rozpoczniesz karierę w międzynarodowym koncernie

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziesz na stronie internetowej: www.bethebeststudent.pl

Na zgłoszenia czekamy do 21.05. br.