Piątek, 24 listopad 2017

Znajdź pracę na Targach Pracy 2017!

Szukasz pracy? Wypłyń na szerokie wody! Przyjdź na Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej.

Targi Pracy odbędą się w dniach 24 – 25 października 2017r. Pierwszego dnia zapraszamy na Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej w godzinach 10.00 – 15.00, gdzie spotkasz pracodawców z naszego regionu, jak również z całej Polski. Zaprezentują oni oferty pracy skierowane do studentów i absolwentów Politechniki Białostockiej. W drugim dniu targów będziesz mógł wziąć udział w szkoleniach i warsztatach obejmujących zagadnienia z zakresu budowania własnej marki, kształtowania kompetencji niezbędnych na rynku pracy. Jeżeli umówiłeś się z pracodawcą na przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych, a nie wiesz, jak się za to zabrać – przyjdź na konsultacje z doradcą zawodowym. Zapisy na warsztaty i konsultacje odbywają się przez stronę internetową Biura Karier PB http://biurokarier.pb.edu.pl/targi-pracy/2017/warsztaty oraz na stoisku organizatora, w dniu targów 24 października na Wydziale Elektrycznym PB. Od pierwszego dnia targów rozpoczynamy dystrybucję kolejnego wydania Niezbędnika Studenta. Znajdziesz go na naszym stoisku, jak również w Biurze Karier PB.

Szczegółowy rozkład jazdy:

I dzień: 24 październik 2017

10.00 – 15.00  Prezentacja firm na stoiskach, konkursy dla zwiedzających oraz słodki poczęstunek:)

II dzień: 25 październik 2017

10.00-12.00    „Personal branding w poruszaniu się po rynku pracy" – prowadzący: Małgorzata Półtorak, miejsce: Sala szkoleniowa Biura Karier PB, ul. Zwierzyniecka 8 pok.7, Dom Studenta „Gamma”

Zakres tematyczny: czym jest marka osobista, wykorzystanie koncepcji marki osobistej na rynku pracy, sposoby budowania marki osobistej

10.30 – 11.15  „Konsultacje z doradcą zawodowym” – Izabela Stankiewicz, Barbara Żak, miejsce: ul. Zwierzyniecka 8, pok. 8 lub 9, Dom Studenta „Gamma”

Zakres tematyczny: sprawdzenie dokumentów aplikacyjnych, udzielenie wskazówek dotyczących konstruowania CV i listu motywacyjnego

12.00 – 14.00  „Kompetencje na rynku pracy" – prowadzący Kaja Brajczewska, miejsce: Sala szkoleniowa Biura Karier PB, ul. Zwierzyniecka 8 pok.7, Dom Studenta „Gamma”

Zakres tematyczny: pojęcie kompetencji i ogólna charakterystyka kompetencji występujących na rynku pracy w różnych zawodach, metody oceny kompetencji

Zapraszamy do zapisu na warsztaty http://biurokarier.pb.edu.pl/targi-pracy/2017/warsztaty