Piątek, 24 listopad 2017

Odbierz swój Niezbędnik Studenta na rok 2017/18!!

Odbierz swój Niezbędnik Studenta - BEZPŁATNIE! Wystarczy, że zgłosisz się do Biura Karier PB, a Niezbędnika na rok 2017/18 będzie Twój!

Poza codziennym planowaniem spędzania swojego czasu, Niezbędnik da Ci możliwość zapoznania się z planami rekrutacyjnymi firm z regionu i całej Polski, jak również dowiesz się m.in. w jak sposób szukać pracy oraz jak przygotować swoją aplikację. Gdy już będziesz mieć dość obowiązków, w Niezbędniku znajdzieciesz zadania i łamigłówki, które z pewnością zapewnią Ci rozrywkę i chwilę relaksu. Gdyby tego było mało, dajemy Ci możliwość skorzystania z kuponów promocyjnych naszych partnerów.

Ilość Niezbędników Studenta jest OGRANICZONA, dlatego zapraszamy jak najszybciej!!

Odbiór kalendarzy:

• Dom Studenta "Delta" pok. 1, 2