Niedziela, 16 grudzień 2018

Od pomysłu do biznesu, czyli spotkanie z Fundacją Unitalent

Zapraszamy na KOLEJNE spotkanie z biznesmenami, mentorami i młodymi ambitnymi ludźmi.

Przedstaw swój pomysł i zyskaj:
- wsparcie mentorów
- nowe kontakty
- 10 000 zł na start

Fundacja Grupy Unibep Unitalent zaprasza na spotkanie wszystkich młodych ludzi, którzy myślą o założeniu własnej działalności, a także tych, którzy zamierzają rozwijać swoje talenty.
Dla osób, które przedstawią najciekawsze pomysły na spotkaniu, mamy czeki na wyjazdowe szkolenie biznesowe… a dla wszystkich uczestników – upominki!

Przedstaw swój pomysł – wyślij zgłoszenie na: unitalent@unibep.pl

ZASADY:
Spotkania odbywają się w formule 3 x 30 minut, bez nadęcia, szczere i merytoryczne, spotkania młodych ludzi, którzy widzą w sobie potencjał i zechcą dzielić się swoimi pomysłami.

1. CZĘŚĆ MENTORSKA (30 minut) - przy kawie i herbacie porozmawiamy po raz kolejny z Pawłem Markowskim, byłym członkiem zarządu m.in. Zelmera, doradcą biznesowym, członkiem Rady Nadzorczej Unibep SA. Rady mentora spotkały się z dużym zainteresowaniem studentów podczas poprzednich spotkań – liczymy, że tak będzie również tym razem. 27 marca mentor opowie, jak zamienić pomysł w biznes, czyli o tworzeniu modelu biznesowego (metodyka lean cavnas lub business canvas).

2. CZĘŚĆ POMYSŁÓW (30 minut) - w tym czasie po raz kolejny zapraszamy młodych ludzi, którzy mają pomysły na biznes do ich przedstawienia (każda chętna osoba będzie miała maks. 5 minut). Wszystkie pomysły będą oceniane przez publiczność oraz przez mentora. Uwaga: dwa najlepsze pomysły dostaną nagrodę: specjalny bilet na atrakcyjne szkolenie dot. przedsiębiorczości, zajęcia przeprowadzą eksperci Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Unibep SA. Szkolenie odbędzie się w czerwcu, poza Białymstokiem, potrwa 3 dni.

3. CZĘŚĆ INSPIRUJĄCA (30 minut) – tym razem naszym gościem i „inspiratorem” będzie Lechosław Chalecki. Trener biznesu, certyfikowanym coach i supervisor. Warto przyjść i posłuchać, dlaczego postanowił założyć własną firmę, choć początki były trudne. Warto zapytać, jak stać się lepszą wersją siebie, bo jego pasją jest pomaganie w tym procesie. Właściciel Szkoły Inspiracji poza swoim doświadczeniem i wiedzą podzieli się uczestnikami swą książką. Najbardziej aktywnym uczestnikom rozda pięć egzemplarzy „Potęgi życia” z autografem.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na rozmowy o biznesie przy kawie i herbacie, już 27 marca o godzinie 16:00 w Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.

NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!

Więcej o Fundacji Unitalent:
Do zobaczenia!