Wtorek, 18 czerwiec 2019

Jesteś tutaj

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA!

Myślisz o pracy w administracji rządowej? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Chcesz dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie w sieci i na dysku z perspektywy informatyka śledczego służby specjalnej?

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA, które odbędzie się 22 maja (wtorek) na Wydziale Inżynierii Zarządzania, Kleosin, ul. Ojca Tarasiuka 2, Hala Berlin, Aula 18KB, godz. 13.00-15.00.

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA,  a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia.

Czas trwania: Ok. 2h

Osoby zainteresowane zachęcamy do przyniesienia CV!!

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: analiz, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk), obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej.

Możliwe miejsca służby/pracy: Białystok, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa.

Swoim funkcjonariuszom/pracownikom CBA oferuje:

§  możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności;

§  uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej;

§  kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego;

§  stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Rekrutacja prowadzona jest cały rok.

 

Kontakt w sprawach rekrutacji

22 437 15 06, rekrutacja@cba.gov.pl