Niedziela, 16 grudzień 2018

TARGI PRACY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ 2018

Studencie i absolwencie!! Kolejna edycja Targów Pracy Politechniki Białostockiej zbliża się wielkimi krokami. Na pewno słyszałeś o tym corocznym wydarzeniu, niemniej pragniemy Ci o nim przypomnieć i zaprosić Cię do wzięcia udziału w Targach Pracy Politechniki Białostockiej, które odbędą się 23 października na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej w godzinach 10.00 – 15.00.

Swoją obecność potwierdziło ponad 30 wystawców. Na tegorocznych Targach Pracy będziesz mógł spotkać się z przedstawicieli firm i instytucji takich, jak:

• Altkom Software&Consulting
  • AUTOMATYKA – POMIARY – STEROWANIE S.A.
  • NIBE – BIAWAR SP. Z O.O.
  • AC S.A.
  • ChM sp. z o.o.
  • Elastic Cloud Solutions sp. z o.o.
  • IKEA Industry Orla
  • KAN sp. z o.o.
  • MKL BAU sp. z o.o.
  • UNIBEP S.A.
  • Plum sp. z o.o.
  • Transition Technologies PSC sp. z o.o.
  • RTV Euro AGD
  • Danwood S.A.
  • MPPB J.W. „ŚLEPSK”
  • CERI International
  • Tide Software sp. z o.o.
  • Rosti Poland sp. z o.o.
  • COMARCH S.A.
  • Bee2code sp. z o.o.
  • CLOVIN S.A.
  • PPU Palisander sp. z o.o.
  • Eltron Jan Klewinowski sp. z o.o.
  • KOTNIZ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
  • AVL Software and Functions GmbH sp. z o.o.
  • Elektromontaż Wschód sp. z o.o.
  • Transcom Worldwide Poland sp. z o.o.
  • Mirage Boats W. Bychto i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Jeśli będziesz mieć pytania do którejś z firm, która wystawia się na Targach - pytaj śmiało! Firmy wystawiają się specjalnie dla Ciebie i zależy im na tym, aby nawiązać z Tobą kontakt. Warto również profesjonalnie przygotować się na rozmowę z potencjalnym pracodawcą, abyś mógł zaprezentować się jak najlepiej. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które sprawią, że Targi Pracy PB będą dla Ciebie nie tylko pełnym wrażeń wydarzeniem, ale również ważnym krokiem w kierunku Twojej kariery.

Jak przygotować się do Targów Pracy Politechniki Białostockiej:

• zabierz ze sobą aktualne CV, najlepiej w kilku egzemplarzach
  • sprawdź powyżej, które firmy najbardziej odpowiadają Twoim zainteresowaniom - do tych stoisk udaj się w pierwszej kolejności
  • przy wejściu na Wydział Elektryczny znajdziesz Niezbędnik Studenta - to kopalnia wiedzy na temat wystawiających się firm oraz sposobów na rozpoczęcie kariery zawodowej; znajdziesz w nim również kalendarz na obecny rok akademicki, zagadki i łamigłówki oraz kupony zniżkowe
  • zastanów się jakiej pracy szukasz na Targach Pracy PB; przygotuj sobie pytania, jakie chciałbyś zadać pracownikom wybranych przez siebie firm
  • zrób notatki z rozmów z wystawcami, ponieważ możliwość spotkania tak wielu pracodawców w jednym miejscu i jednym czasie może sprawić, że nie zapamiętasz wszystkich ustaleń

Życzymy owocnego zawodowo udziału w Targach Pracy Politechniki Białostockiej 2018!