Sobota, 20 kwiecień 2019

Jesteś tutaj

Rekrutacja do Akceleratora „Tech in Med” firmy Lideo

Wystartowała rekrutacja do Akceleratora „Tech in Med” firmy Lideo. Zgłoś swój projekt!

_____________

Buduj z nami Cyfrowy Szpital Przyszłości. Dziś. I wprowadź na rynek swój projekt z jedną z największych grup medycznych w Polsce.

 

Masz ciekawy pomysł na innowacyjne rozwiązanie w obszarze nowoczesnych technologii i procesów informatycznych na rynku medycznym? Chcesz przetestować swój projekt w praktyce i otrzymać wsparcie przy jego rozwoju?

Nie czekaj i już dziś przyspiesz rozwój swojego projektu i zgłoś go do Akceleratora Tech in Med. Ruszyła I edycja Akceleratora! Zgłaszanie projektów trwa do 15 stycznia 2019 r.

 

Akcelerator Innowacji Tech in Med, to program rozwojowy dla Wizjonerów i Praktyków branży technologiczno – medycznej. Naszym celem jest finansowe, merytoryczne i organizacyjne wsparcie innowacyjnych projektów, które mogą poprawić różne aspekty funkcjonowania szpitala, tak, aby pacjent szybciej i w bardziej komfortowych warunkach odzyskiwał zdrowie.

Mamy ambitną wizję - chcemy zbudować Cyfrowy Szpital Przyszłości - już dziś.

Wiemy jednak,  że nasze sztandarowe przedsięwzięcie: Cyfrowy Szpital przyszłości może się zmaterializować tylko we współpracy z pełnymi pomysłów i entuzjazmu ludźmi, którzy konsekwentnie przekuwają swoje marzenia i plany w rzeczywistość. My chcemy im w tym aktywnie pomagać. Dlatego przystąpienie do Akceleratora to świetna okazja, by skomercjalizować swój projekt, poprzez wdrożenie go na rynek z największą grupą medyczną w Polsce.

 

Kto jest organizatorem?

Organizatorem Akceleratora jest firma Lideo S.A. - pionier kompleksowych rozwiązań informatycznych na rynku medycznym oraz twórca ekosystemu innowacji w obszarze transformacji cyfrowej szpitali.

Skorzystaj z kompetencji, doświadczenia i wsparcia finansowego liderów polskiego rynku medycznego.

 

Jakich projektów szukamy?

Poszukujemy nowoczesnych technologii i procesów informatycznych na rynku medycznym, które rozwiązują pewne problemy na rynku medycznym lub są odpowiedzią na zapotrzebowanie branży. Szukamy unikatowych projektów na etapie MVP (Minimum Viable Product) lub PoC (proof of concept).

Poszukujemy także projektów poniżej tych stadiów rozwoju, czyli unikatowych pomysłów, których stopień gotowości lub technologia będą dla nas interesujące. Często pomysł, to połowa sukcesu, a w kolejnych działaniach pomoże Lideo.

Jakie obszary głównie nas interesują? Więcej informacji: https://www.lideo.tech/akcelerator-innowacji/jakich-projektow-szukamy.html

 

Akcelerator w praktyce?

Nasz 3,5-miesięczny program akceleracyjny podzielony jest na trzy fazy: Biznes – warsztaty, Indywidualne konsultacje biznesowe oraz wsparcie technologiczne (w zależności od rodzaju projektu) I w ostatniej fazie Demo Day, który jednocześnie pełni rolę Proof of Concept.

 

Co możesz zyskać?

 • Grant w wysokości nawet do 500 000 zł i możliwość stałej współpracy z Urtica i Lideo.
 • Komercjalizacja projektu - możliwość wprowadzenia jego na rynek.
 • Możliwość przetestowania swojego rozwiązania w praktyce i wsparcie przy procesie jego rozwoju.
 • Udział w warsztatach i szkoleniach, m.in. z zakresu: marketingu, zarządzania, technik sprzedaży, budżetowania i analizy finansowej oraz prawa.
 • Dostęp do mentorów i wsparcie opiekuna merytorycznego.
 • Spotkania networkingowe.
 • Zdobycie nowej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia biznesowego.
 • Dostęp do sieci kontaktów biznesowych.
 •  

Stawiamy na ludzi:

 • o otwartych głowach, którzy mają wizję wcielania w życie innowacyjnych technologicznych pomysłów na rynku medycznym,
 • chcą zmieniać rzeczywistość wokół siebie,
 • dla których nowe technologie stanowią ich podstawowe narzędzie pracy,
 • motywuje ich wizja rozwiązywania problemów,
 • którzy dzięki swoim umiejętnościom technologiczno-informatycznych chcą z nami wdrażać nowe pomysły w życie i wpływać na digitalizację szpitali, czyli budować Cyfrowe Szpitale w Polsce.

 

Zapraszamy Cię do I edycji Akceleratora Tech in Med!

 

Rekrutacja wystartowała i potrwa do 15 stycznia 2019 roku.

Skontaktuj się z nami. Złóż aplikację. Nie czekaj.

Szczegóły znajdziesz na: https://www.lideo.tech/akcelerator-innowacji.html