Sobota, 7 grudzień 2019

EYE ON TAX TO KONKURS SKIEROWANY DLA STUDENTÓW

Rusza kolejna edycja konkursów, które pozwalają zdobyć poszukiwane na rynku pracy doświadczenie w formie, którą można łatwo połączyć ze studiami.

• EYe on Tax to konkurs skierowany dla studentów zainteresowanych prawem lub ekonomią. Pozwala wcielić się w Doradcę Podatkowego EY i lepiej poznać, jak podatki wpływają na funkcjonowanie firm.
  • EY Financial Challenger to wyzwanie dla zainteresowanych światem corporate finance - wielkich transakcji, fuzji i przejęć.

Oba konkursy prowadzone są w ciekawej, fabularyzowanej formie. Przez kilkanaście edycji udało nam się stworzyć wierną symulację wyzwań, z którymi na co dzień mierzymy się w EY.

Gwarantujemy uczestnikom dostęp do wiedzy, możliwość poznania branży doradczej od kuchni, a także cenny punkt w CV. Dodatkowo, dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody - nawet 30 tys. zł dla zwycięskiej drużyny, bilety lotnicze, czytniki Amazon Kindle, ale przede wszystkim możliwość rozpoczęcia kariery w największej firmie doradczej w Polsce.

www.eykonkursy.pl

www.eyfc.pl