Sobota, 7 grudzień 2019

PROGRAM BIOLAB 2020-21

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zaprasza studentów i doktorantów nauk biologiczno-chemicznych do składania wniosków do Programu BioLAB 2020-21. Nabór wniosków trwa od 1 listopada 2019 r. do 1 lutego 2020 r.
Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA:
University of Virginia, Charlottesville
University of Chicago, Chicago
University of Texas: Southwestern Medical Center, Dallas
Oklahoma Medical Research Foundation, Oklahoma City

Podczas stażu studenci prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Oprócz tego biorą aktywny udział w życiu amerykańskiej uczelni, uczestniczą w seminariach, wykładach gościnnych oraz poznają amerykańską kulturę. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.

Informacje dla kandydatów i formularz zgłoszeniowy: fulbright.edu.pl/biolab
Wydarzenie na Facebooku, gdzie będziemy informować o nadchodzących spotkaniach informacyjnych: facebook.com/events/411345126198984
Informacje o laureatach 2019-20: fulbright.edu.pl/laureaci-programu-biolab-2019-20

Spotkanie informacyjne!