Sobota, 7 grudzień 2019

ZOSTAŃ AMBASADOREM OPROGRAMOWANIA ALLPLAN W POLSCE!

Zostań ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce!

Studiujesz budownictwo lub architekturę? Interesujesz się technologią BIM i nowoczenymi rozwiązaniami wspomagającymi pracę projektantów? Jesteś osobą samodzielną, zdescyplinowaną, komunikatywną i posiadasz zdolności organizacyjne?  Zostań oficjalnym ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce i zadbaj o swoją przyszłość zawodową!
Udział w programie ambasadorskim Allplan to doskonała okazja, aby ponieść swoje kwalifikacje,  zdobyć cenne doświadczenie i postawić piewsze kroki na rynku pracy.

Dlaczego powinieneś zostać ambasadorem Allplan?
- Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i skutecznie wyróżnisz się na rynku pracy
- Zostaniesz bezpłatnie przeszkolony z obsługi programu Allplan 2019 i otrzymasz międzynarodowy certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności
- Zyskasz referencje i certyfikat ambasadora Allplan
- Otrzymasz  możliwość odbycia płatnego stażu w biurach  konstrukcyjnych i architektonicznych oraz stałej współpracy ze specjalistami BIM
- Weźmiesz udział w targach i konferencjach branżowych (m.in. spotkania okręgowych izb inżynierów budownictwa i architektów, BUDMA 2020)
- Uzykasz finansowe profity za skuteczną promocję szkoleń i prezentacji na swojej uczelni
Dla wyróżniających się ambasadorów przewidziana jest możliwość udziału w 2-dniowym szkoleniu  Allplan Education Summit 2020, w Monachium oraz oferta pracy na stanowisku Inżynier produktu Allplan.

Wymagania:
- Status studenta kierunków Budownictwo lub Architektura
- Znajomość oprogramowania CAD
- Determinacja w zdobywaniu nowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii projektowania CAD / BIM
- Otwartość i komunikatywność
- Dobra organizacja pracy własnej
- Nastawienie na realizację zakładanych celów
Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://ambasador-allplan.pl/