Wtorek, 2 czerwiec 2020

Jesteś tutaj

TRWA REKRUTACJA DO ZESPOŁU WOLONTARIUSZY

Wolves Summit to wydarzenie łączące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje z całego świata. 11. edycja tego wydarzenia odbędzie się 24-25 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Współpracującym z nami wolontariuszom oferujemy:
- zwrot kosztów dojazdu,
- nocleg i wyżywienie podczas wydarzenia,
- umowę o staż,
- rekomendacje na LinkedInie,
- a także wyjątkowe doświadczenie przy organizacji wydarzenia dla ponad 2 tysięcy osób z całego świata oraz możliwość nawiązania wartościowych, międzynarodowych znajomości wśród przedstawicieli branży technologicznej.

Zapraszamy każdego, kto:
- zna język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
- jest zainteresowany nowymi technologiami i środowiskiem startupów,
- chce nawiązać nowe znajomości i otworzyć się na nowe doświadczenia,
- lub po prostu jest zainteresowany pracą przy eventach.

lLink do wydarzenia na portalu facebook.com, na którym na bieżąco publikować będziemy informacje dotyczące rekrutacji: https://business.facebook.com/events/227441571753832/, a formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy znajduje się na stronie: https://poland.wolvessummit.com/pl/uczestnicz-jako/wolontariusz.

 

Wolves Summit to świetna okazja dla studentów Państwa uczelni do nawiązania wartościowych znajomości w branży technologicznej i nie tylko, a także do zdobycia cennego doświadczenia. My ze swojej strony staramy się zapewnić współpracującym z nami wolontariuszom jak najlepsze warunki, żeby czas spędzony na konferencji był dla nich naprawdę wartościowy.