Sobota, 22 luty 2020

Jesteś tutaj

Strefa wiedzy

Firma Employer przygotowała dla Państwa zestawienie najciekawszych poradników wraz ze skrótami, o czym jest dany poradnik

1.07.2019

 

Employear.com to serwis, dla osób poszukujących pracy. Publikowane są na nim praktyczne porady oraz przykładowe wzory pism, które są pomocne dla osób na każdym etapie rekrutacji. Zarówno osoby, które dopiero poszukują pracy, a także te, które stoją przed wyzwaniem rozmowy kwalifikacyjnej, znajdą tam coś dla siebie!

 

Czytaj więcej...

Jak znaleźć pracę po studiach i bez doświadczenia?

14.11.2016

Skończyłeś studia? A może niedługo ma Cię to spotkać? Chcesz zmienić branżę? Nie masz żadnego doświadczenia zawodowego lub jest ono znikome? Nie jesteś sam :). Co roku kilkadziesiąt tysięcy studentów opuszcza mury uczelni. Większość z nich znajduje pracę. Sekretem jest JAK zrobić to sprawnie.

Czytaj więcej...

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

14.11.2016

W myśl przysłowia, to nie szata zdobi człowieka, jednak pierwsze wrażenie, jakie wywierasz na innych zależy właśnie od tej „szaty” – nie tylko ubioru, ale i sposobu zachowania, mówienia. To jak Cię postrzegają inni, ma ogromne znaczenie – nie tylko w kontaktach towarzyskich.

Czytaj więcej...

Jak poznać samego siebie?

14.11.2016

Na pewno czasami zadajesz sobie pytanie – jaki jestem, jak postrzegają mnie inni, czy jestem lubiany? Czy przychodzi Ci do głowy żeby zapytać samego siebie? Nie? Być może dlatego, że nie wiedziałbyś, co powiedzieć…

Czytaj więcej...