Piątek, 14 grudzień 2018

SPECJALISTA DS. WYCEN

Nr referencyjny:
5355
Oferta ważna od:
25.09.2018
Oferta ważna do:
03.11.2018
Miejsce pracy:
Zaścianki
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Inne
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie istotnych kalkulacji, przetargów i wycen;
  • przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania kalkulacji oraz koordynacja działań związanych z wykonaniem kalkulacji;
  • przygotowanie podsumowań do analizy decyzyjnej;
  • opracowywanie propozycji cenowych do przetargów;
  • zbieranie oraz analiza danych kosztowo-operacyjnych pod kątem możliwości zwiększenia zyskowności na danym projekcie;
  • prowadzenie i udział w projektach oraz działaniach optymalizacyjnych;
  • identyfikowanie, weryfikacja i podejmowanie działań prowadzących do maksymalizacji marży wynikającej z działań operacyjnych firmy;
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku  ;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • zaawansowana znajomość programu ms excel (warunek konieczny);
  • dobre zrozumienie procesów produkcyjnych i ich aspektów kosztowych ;
  • umiejętność nadzorowania realizowanych projektów;
  • zdolność analitycznego myślenia;