Niedziela, 25 sierpień 2019

KIEROWNIK BUDOWY

Nr referencyjny:
6751
Oferta ważna od:
10.04.2017
Oferta ważna do:
30.05.2017
Miejsce pracy:
Bielsk Podlaski
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Budownictwo / Geodezja
Zakres obowiązków:
  • realizację budowy zgodnie z umową i budżetem,
  • przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP,
  • nadzór i koordynację prac budowlanych,
  • kontrolę prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń,
  • nadzór nad jakością robót,
  • nadzór i kontrolę nad realizowaną budową w zakresie technicznym,
  • dotrzymanie harmonogramu prac i terminową realizację;
  • kierowanie robotami związanymi z prefabrykacją budynków modułowych;
  • kierowanie robotami związanymi z montażem budynków modułowych;
  • planowanie montażu budynków modułowych;
  • zarządzanie podległym zespołem;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (specjalność budownictwo)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • doświadczenie w prowadzeniu robót na stanowisku kierownika budowy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • wysokorozwinięte zdolności analityczne,
  • zdolności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność motywowania podległego zespołu,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji – w Norwegii,
  • innowacyjność i inicjatywa podczas prowadzenia budowy.