środa, 24 styczeń 2018

KOORDYNATOR PROCESU PROJEKTOWANIA (BUDOWA DROGI EKSPRESOWEJ)

Nr referencyjny:
7049
Oferta ważna od:
08.12.2017
Oferta ważna do:
28.02.2018
Miejsce pracy:
Łomża
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Inżynieria / Projektowanie
Zakres obowiązków:
  • koordynacja procesu projektowania na Kontrakcie w zakresie części formalnej, technicznej oraz obiegu dokumentów w relacji Projektant - Wykonawca – Zamawiający;
  • korespondencja z Projektantem w ramach weryfikacji i uzgadniania projektów wg procedury firmy oraz warunków umowy;
  • przygotowanie tekstu technicznego  w zakresie tematów projektowych do korespondencji prowadzonej przez Administratora Kontraktu w ramach kontraktowej korespondencji  z Projektantem oraz Inżynierem Kontraktu;
  • uczestniczenie w Radach Technicznych oraz Budowy z Zamawiającym  wraz z weryfikacja protokołów sporządzonych przez IK oraz spotkaniach z Projektantem  wraz ze sporządzeniem notatki ze spotkania;
  • raportowanie wyników przebiegu procesu projektowania wg uzgodnionych zasad (raport w odniesieniu do harmonogramu prac projektowych) oraz analiza bieżących zmian w procesie projektowania w odniesieniu do harmonogramu robót;
  • sporządzenie mapy porównawczej wraz z aktualizacją (przedmiary robót przetarg & przedmiar wg Projektu Wykonawczego) – śledzenie wyniku w zakresie rzeczowym (ilości robót);
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie;
  • min. 2 lata doświadczenie zawodowego w projektowaniu dróg;
  • min. 1 rok doświadczenia w wykonawstwie robót drogowych – mile widziane;
  • obsługa programów: MS Office, AutoCad;
  • dobra znajomość procedur obowiązujących w realizacji kontraktów drogowych z GDDKiA;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność w działaniu
  • zdolności organizacyjne ;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność ;
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;