Wtorek, 17 lipiec 2018

SPECJALISTA DS. IT

Nr referencyjny:
7198
Oferta ważna od:
11.05.2018
Oferta ważna do:
30.07.2018
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
IT / Administracja
Zakres obowiązków:
  • bieżące wsparcie w obszarze IT dla użytkowników;
  • zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT;
  • utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej;
  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze IT;
  • administracja strony www;
Wymagania:
  • znajomość platformy wirtualizacji VMware;
  • znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN/VPN/Wireless;
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny WINDOWS, LINUX;
  • praktyczna znajomość obsługi baz danych MSSQL;
  • znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego;
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość zintegrowanego systemu zarządzania ERP COMARCH OPTIMA; znajomość programowania w językach C#, ASP/.NET; znajomość innych technologii internetowych, min: HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL;