Niedziela, 25 sierpień 2019

SPECJALISTA (WYDZIAŁ INWESTYCJI, BIURO LOGISTYKI)

Nr referencyjny:
7263
Oferta ważna od:
02.07.2018
Oferta ważna do:
31.08.2018
Miejsce pracy:
Warszawa
Region:
mazowieckie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Budownictwo / Geodezja
Zakres obowiązków:
  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych,
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, udział w czynnościach odbiorowych gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania;
  • kontrolowanie zgodności wykonywanych robót z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę, umową oraz specyfikacją techniczną;
  • dokonywanie rozliczeń materiałowo-finansowych robót;
  • przygotowanie realizacji robót inwestycyjnych i remontowych;
  • opracowywanie koncepcji w zakresie zastosowania optymalnych rozwiązań funkcjonalno-użytkowych obiektów;
  •  współpraca przy sporządzaniu dokumentacji projektowej zamierzenia inwestycyjnego, remontowego;
  • uczestniczenie w komisjach przetargowych zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej;
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy prawo budowlane;
  • uprawnienia  budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • przynależność do zawodowej izby inżynierów budownictwa (planowane lub aktualne);
  • znajomość biegła kosztorysowania robót budowlanych w jednym z programów;
  • znajomość obsługi i rysowania w programie autocad, archicad lub innym do projektowania.