Niedziela, 21 październik 2018

INFORMATYK

Nr referencyjny:
7365
Oferta ważna od:
03.10.2018
Oferta ważna do:
31.12.2018
Miejsce pracy:
Łapy
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
IT / Administracja
Zakres obowiązków:
  • administrowanie systemami (WWW, Poczta elektroniczna, Active Directory, DHCP, Firewall).
  • instalacja, konfiguracja aplikacji na stacjach roboczych.
  • monitorowanie bezpieczeństwa sieci czyli zapewnienie bezawaryjnej pracy systemu informatycznego oraz poprawności działania lokalnych sieci komputerowych. Monitorowanie przed niepowołanym dostępem do systemu, jego zasobów i ochrony danych osobowych.
  • wykonywanie kopii zapasowych danych informatycznych.
  • administrowanie oprogramowaniem medycznym sfery medycznej i administracyjnej firmy Kamsoft.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do zrozumienia dokumentacji technicznej.
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze środowiskiem bazodanowym (ORACLE, SQL),
Wymagania:
  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • systematyczność,
  • dobra organizacja pracy.