Poniedziałek, 21 styczeń 2019

SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

Nr referencyjny:
7437
Oferta ważna od:
10.01.2019
Oferta ważna do:
10.02.2019
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Internet / E-commerce
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie ofertą sklepu internetowego - aktualizacja cen, dodawanie nowych produktów, tworzenie i re-edycja opisów, przygotowywanie zdjęć do publikacji, import/export produktów,
  • rozwój sprzedaży w sklepie internetowym,
  • rozwój sprzedaży na platformach sprzedażowych i serwisach aukcyjnych,
  • monitorowanie cen oraz analiza działań konkurencji,
  • analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań.
Wymagania:
  • znajomość funkcjonowania platform sprzedażowych oraz porównywarek cenowych,
  • umiejętność tworzenia grafik na potrzeby ofert (znajomość programów graficznych),
  • znajomość podstaw HTML,
  • otwartość, komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • zmysł handlowy i organizacyjny,
  • samodzielność, samodyscyplina