Niedziela, 25 sierpień 2019

KIEROWNIK PROJEKTU

Nr referencyjny:
7479
Oferta ważna od:
07.02.2019
Oferta ważna do:
01.04.2019
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Budownictwo / Geodezja
Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie realizacji procesu inwestycyjnego na każdym etapie realizacji,
  • odpowiedzialność za uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wszelkich innych zgód i pozwoleń związanych z inwestycją oraz monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami),
  • ścisła współpraca z generalnym wykonawcą oraz podwykonawcami,
  • nadzorowanie prac przy budowie obiektu, odbiory poszczególnych etapów realizacji budowy,
  • koordynowanie realizacji inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu a także z ustawą Prawo budowlane, normami, zasadami BHP i przeciwpożarowymi,
  • kontrola jakości wykorzystanych materiałów, zgodności z obowiązującymi normami budowlanymi i wymaganiami projektu,
  • sporządzanie raportów ze statusu realizacji projektów.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (przełożony anglojęzyczny),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze budownictwa,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programów AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • gotowość do częstych podróży służbowych (wschodnia część Polski i kraje Europejskie),
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji w zakresie prawnym, technicznym i finansowym,
  • umiejętność szacowania kosztów, tworzenia budżetów inwestycyjnych,