Niedziela, 17 listopad 2019

JUNIOR SALESFORCE DEVELOPER – PROGRAM SZKOLENIOWY

Nr referencyjny:
7823
Oferta ważna od:
05.11.2019
Oferta ważna do:
05.12.2019
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
IT / Programowanie
Zakres obowiązków:

Do naszego szybko rozwijającego się oddziału w Białymstoku poszukujemy osób z „głową w chmurach”, na stanowiska: Junior Salesforce Developer – Program StepOne.

Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy kilkumiesięczne szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszej siedzibie w Białymstoku.

Językiem stosowanym przy technologii Salesforce jest Apex – dzięki prostocie tego języka, osoby dotychczas programujące w innych językach obiektowych nie mają problemu z przejściem na Salesforce.

Salesforce znajduje się obecnie na 2. miejscu wśród najlepszych pracodawców: http://fortune.com/best-companies/

· Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem Twojej pracy. Jest zatem w 100% płatny!

· Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Salesforce i tworzymy jeden z największych zespołów zajmujących się tą technologią w Polsce.

· Rozbudowujemy naszą firmę o specjalistów z obszaru cloud computing (programowanie w chmurze) na platformie salesforce.com.

Wymagania:

- znajomość programowania w języku Java, lub C# lub C++

- znajomość SQL, JavaScript, CSS i HTML

- chęć do poznawania nowych technologii

- rozwinięte zdolności analityczne

- umiejętność pracy w zespole

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

- dyspozycyjność do pracy na pełen etat (40h tygodniowo)