Sobota, 7 grudzień 2019

TESTER/ -KA APLIKACJI INTERNETOWYCH I MOBILNYCH

Nr referencyjny:
7841
Oferta ważna od:
19.11.2019
Oferta ważna do:
19.12.2019
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Staż
Branża stanowiska:
IT / Programowanie
Zakres obowiązków:

Wymagania:
  • kreatywność oraz zamiłowanie do „psucia” systemów, tropienia bug-ów i podważania twierdzeń „u mnie działa”,
  • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, przekładająca się na umiejętność analizy testów,
  • spostrzegawczość, systematyczność, konsekwencja w podejmowanych działaniach,
  • samodzielność oraz skrupulatność granicząca z perfekcjonizmem,
  • umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia przypadków testowych,
  • podstawowa znajomość SQL / MSSQL,
  • podstawowa wiedza o protokole HTTP i REST API,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 1 rok.