Sobota, 7 grudzień 2019

JUNIOR ADMINISTRATOR IT

Nr referencyjny:
7844
Oferta ważna od:
28.11.2019
Oferta ważna do:
23.12.2019
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Staż
Branża stanowiska:
IT / Administracja
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie kontami oraz dostępami służbowymi Pracowników – nadawanie / usuwanie kont oraz dostępów,
  • składanie oraz nadzór nad realizacją zamówień na sprzęt i licencje,
  • prowadzenie dokumentacji działu IT w tym, inwentaryzacja urządzeń, licencji etc.,
  • przygotowywanie stanowisk nowych Pracowników, w tym konfiguracja systemów,
  • szkolenie pracowników z zakresu użytkowania aplikacji firmowych i obowiązujących procedur bezpieczeństwa,
  • wsparcie Zespołu IT w zakresie administrowania serwerami aplikacji – zadania związane z monitoringiem i konfiguracją,
  • wsparcie Zespołu IT w zakresie nadzoru nad działaniem sieci internetowej – m.in. obsługa awarii, konfiguracja urządzeń, podłączanie nowych stanowisk,
  • serwisowanie jednostek roboczych wykorzystywanych w firmie,
  • ratowanie świata LBPro, czyli helpdesk – wsparcie Zespołu w zakresie zgłaszanych problemów z siecią, sprzętem i oprogramowaniem.

Wymagania:
  • praktyczna znajomość systemu Linux – minimum podstaw pracy w tym systemie, reszty się nauczysz :)
  • praktyczna znajomość technologii i zagadnień związanych z zarządzaniem sieciami (proxy, firewall, VPN, etc.),
  • wiedza z zakresu konfiguracji oraz administrowania serwerami Windows – praktyka w tym zakresie będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza z zakresu baz danych SQL, MS SQL,
  • znajomość zasad i zagadnień z zakresu bezpieczeństwa danych oraz aplikacji,
  • zdolności organizacyjne i planistyczne oraz umiejętność konsekwentnego zmierzania do realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole, a przy tym: komunikatywność, otwartość i nastawienie na współpracę z Zespołem,
  • samodzielność, skrupulatność i dokładność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację w mowie i w piśmie

Pomocne będzie również:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość języków skryptowych, IIS,
  • znajomość podstaw programowania i/lub procesu tworzenia oprogramowania.