Czwartek, 2 lipiec 2020

KONSULTANT DS. OBSŁUGI ZGŁOSZEŃ MAILOWYCH PLATFORMY VINTED

Nr referencyjny:
7874
Oferta ważna od:
14.01.2020
Oferta ważna do:
14.02.2020
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
Obsługa klienta / Call Center
Zakres obowiązków:

Interesujesz się modą? Chcesz razem z nami rozwiązywać problemy klientów jednej z największych platform modowych? Pracę rozpoczniesz od profesjonalnego szkolenia wstępnego podczas którego poznasz przykładowe zgłoszenia otrzymywane od Klientów, regulamin i standardy którymi się kierujemy.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w piśmie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (czytanie min. b2);
  • dyspozycyjność w godzinach pracy projektu (7:00 – 23:00);
  • chęci do nauki i rozwoju;
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi;
  • wysoka kultura osobista;
  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta będzie mile widziane;