Poniedziałek, 3 sierpień 2020

INŻYNIER BUDOWY

Nr referencyjny:
7907
Oferta ważna od:
07.02.2020
Oferta ważna do:
20.02.2020
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Staż
Branża stanowiska:
Budownictwo / Geodezja
Zakres obowiązków:
  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.
  • przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej.
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną.
  • nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej.
  • sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa.
  • sprawdzanie protokołów z odbioru rusztowań, dźwigów, kontenerów itp.
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa.
  • sprawuje nadzór nad prowadzonymi pracami na budowie pod nieobecność kierownika budowy i działając wyłącznie z jego upoważnienia i polecenia.
  • współpraca przy wykonywaniu projektu pod kierownictwem dyrektora ds. technicznych.
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem.
Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • wysoka kultura osobista oraz doskonała organizacja pracy, komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,