Czwartek, 2 kwiecień 2020

STAŻ PROGRAMISTYCZNY

Nr referencyjny:
7930
Oferta ważna od:
20.03.2020
Oferta ważna do:
28.04.2020
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Staż
Branża stanowiska:
IT / Programowanie
Zakres obowiązków:

W czasie stażu będziesz realizować projekt, pracując w kilkuosobowej grupie pod okiem opiekuna stażu. W programie stażowym m.in.:

  •     rozwijanie modułów oprogramowania
  •     projektowanie i wdrażanie testów automatycznych
  •     testy deweloperskie
  •     analiza zagrożeń bezpieczeństwa związanych z aplikacjami
  •     analiza dostępnych na rynku narzędzi automatyzujących proces wyszukiwania podatności
  •     udział w wyborze rozwiązań oraz przygotowanie do ich wdrożenia
  •     rozwój webowej aplikacji w technologii JavaScript i AngularJS

Wymagania:
  • Student co najmniej II roku studiów informatycznych lub pokrewnych kierunków technicznych
  • Zainteresowanie programowaniem i chęć zdobycia doświadczenia w branży IT
  • Chęć rozwoju swojej wiedzy w technologiach: Java | .Net | C/C++ | bazy danych | web development