Poniedziałek, 3 sierpień 2020

REFERENT DS. KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ

Nr referencyjny:
7989
Oferta ważna od:
22.07.2020
Oferta ważna do:
31.07.2020
Miejsce pracy:
Białystok
Region:
podlaskie
Forma zatrudnienia:
Praca stała
Branża stanowiska:
IT / Administracja
Zakres obowiązków:
  • obsługa platformy e-learningowej oraz wsparcie techniczne dla wykładowców i studentów w zakresie wykorzystywanych przez Uczelnię narzędzi do kształcenia na odległość
  • przygotowywanie instrukcji technicznych z zakresu obsługi platformy e-learningowej i innych narzędzi wspierających
  • pomoc w korekcie technicznej i graficznej materiałów e-lerningowych przygotowanych przez wykładowców
  • realizacja podstawowych szkoleń z narzędzi do e-learningu
  • nagrywanie materiałów typu samouczek, wideoporadnik, tutorial (audio-wideo)
  • dbanie o spójność tworzonych materiałów
  • bieżące analizowanie nowych rozwiązań cyfrowych służących do realizacji kształcenia na odległość

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint)
  • znajomość programów do edycji grafiki
  • umiejętność redagowania tekstów
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych