Czwartek, 2 kwiecień 2020

Jesteś tutaj

Konsultacje z doradcą zawodowym

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dotyczące przyszłego lub obecnego życia zawodowego, to z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Spotkanie z doradcą pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje możliwości i potrzeby oraz wybrać pracę, która sprawi Ci satysfakcję.

W Biurze Karier PB możemy Ci zaoferować:

  • Doradztwo kariery - kiedy potrzebujesz wiedzy o rynku pracy, możliwych zawodach i specjalnościach, a także wtedy, gdy chcesz zaplanować swoją edukację i rozwój. Nasi doradcy to osoby z doświadczeniem, doskonałym przygotowaniem i pasją. Już dzisiaj umów się na spotkanie pod nr telefonu +48 728 912 221.
  • Testy do badania predyspozycji zawodowych, testy kompetencyjne i umiejętności - możesz skorzystać z pomocy i wykonać test, który określi Twoje predyspozycje zawodowe i kompetencje. Wyniki testu omówisz z ekspertem. Zarezerwuj dogodną dla siebie datę i godzinę spotkania.
  • Konsultacje dokumentów aplikacyjnych - wysyłasz dokumenty, ale nie otrzymujesz zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne? Nasi eksperci podpowiedzą Ci co zmienić, aby Twoje dokumenty były przygotowane profesjonalnie i skutecznie. Wystarczy wybrać osobę, z którą chcesz się spotkać.
  • Symulacje rozmów kwalifikacyjnych - dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Świetnie! Nasi doradcy pomogą Ci się do niej przygotować. Rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące zasad, przebiegu spotkania i zachowania się podczas tego etapu rekrutacji. Umów się na spotkanie, ponieważ dzięki naszym wskazówkom nawet najtrudniejsza rozmowa nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Formularz kontaktowy z doradcą zawodowym

10 + 4 =