Czwartek, 2 lipiec 2020

Targi Pracy

TARGI PRACY
POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

 

TARGI PRACY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ to cykliczne przedsięwzięcie realizowane przez Biuro Karier, które ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najatrakcyjniejszych pracodawców oraz kilku tysięcy młodych specjalistów wchodzących na rynek pracy.
Targi odbywają się tradycyjnie w ostatnim tygodniu października każdego roku.

Założeniem projektu jest ułatwienie pracodawcom znalezienia pracowników, stażystów i praktykantów, odpowiadających ich potrzebom kadrowym. Podczas targów oferujemy Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu ze studentami i absolwentami. Uczestnicząc w targach, Państwa Firma ma szansę zaistnieć w środowisku akademickim, jako pracodawca dbający o interesy zarówno obecnych, jak i przyszłych pracowników. Z punktu widzenia studentów Targi Pracy PB są wspaniałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, możliwością zapoznania się z profilem działalności Firmy oraz z zasadami prowadzonej przez nią rekrutacji.

Interesującą propozycją jest możliwość zamieszczenia informacji o Państwa Firmie w kolejnej edycji publikacji – „Niezbędnik Studenta”, który wzbudził duże zainteresowanie, zarówno wśród studentów, jak i pracodawców.


Piszą o nas w mediach:

PORANNY.PL

RADIO BIAŁYSTOK

BIALYSTOKONLINE.PL:

PRACUJ.PL:

PRACA.PL:

DLASTUDENTA.PL:

PODLASKIE.STREFABIZNESU.PL:

WYBORCZA.PL:

RADIO AKADERA:

MONSTERPOLSKA.PL:

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY: