Czwartek, 2 kwiecień 2020

Jesteś tutaj

Informacje ogólne

HARMONOGRAM TARGÓW PRACY PB 2014

Termin: 21 października 2014r.
Miejsce:

Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej
(powierzchnia korytarzowa parter, półpiętro, piętro)

Program:

08:00 – 10:00

Rejestracja firm na Wydziale Elektrycznym PB
10:00 – 10:15 Uroczyste otwarcie Targów Pracy PB 2014
10:00 – 15:00 Prezentacja firm i instytucji na stoiskach

 

Jeśli Twoja przyszłość nie jest Ci obojętna, chcesz świadomie kroczyć wybraną ścieżką zawodową i rozwijać swoje zainteresowania, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję!

Już 21 października startuje kolejna edycja Targów Pracy na Politechnice Białostockiej.

Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2014. Wydarzenie to odbędzie się 21 października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku.
Oferta Akademickich Targów Pracy skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów, mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia.
Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleńprzygotowanych w drugim dniu targów (22 października).

Targi Pracy organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników ma umożliwić skuteczną wymianę informacji i ułatwić młodym ludziom wejście na rynek pracy.

Tegoroczna edycja będzie obejmować promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielanie informacji o ofertach praktyk, staży i pracy. Będzie można odwiedzić punkty informacyjne w których specjaliści podpowiedzą co podkreślić w swoim CV, jak napisać profesjonalny list motywacyjny i jak bezbłędnie zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. W strefie doradczej otrzymasz także wskazówki dotyczące zakładania własnego biznesu, przedsiębiorczości i dostępności funduszy unijnych.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każda osoba miała bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje. Udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach jest niepowtarzalną szansą na zwiększenie swoich szans na rynku pracy i zyskanie w oczach pracodawców. Zapisy na szkolenia odbędą się za pośrednictwem Biura Karier PB - kariera@pb.edu.pl. Pełna lista warsztatów ukaże się w październiku.

Weź przyszłość w swoje ręce!

Odwiedź nas 21 października i weź ze sobą CV.

Zapraszamy !!!

Targi pracy 2014 - Rozmieszczenie stoisk

 

Targi pracy 2014 - Plakat