Czwartek, 2 kwiecień 2020

Jesteś tutaj

Wystawcy

Firma: 
Altkom Software & Consulting
Altkom Software & Consulting, w ramach Grupy Altkom, od kilkunastu lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla dużych przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego.
Firma: 
AC S.A.
Spółka AC S.A. od 1986 roku dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania do samochodowych systemów LPG/CNG. Zajmuje się produkcją i dystrybucją elektroniki samochodowej oraz dystrybucją części samochodowych.
Firma: 
Addeco
Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.
Firma: 
Addit Sp. z o.o.
Addit Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów elementów z blach w Europie. Jako poddostawca oferuje producentom podzespołów, urządzeń, przyrządów, środków transportu i maszyn części z blachy, podzespoły, systemy oraz kompletne urządzenia i maszyny.
Firma: 
Atos SE
Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych. Firma dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.
Firma: 
Auchan
Auchan to grupa o zasięgu międzynarodowym prowadząca działalność handlową.
Firma: 
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już ponad 20 lat. Jako jeden z liderów na rynku oferuje kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej.
Firma: 
Brand Distribution
Grupa Brand Distribution jest firmą handlową działającą w branży FMCG, prężnie funkcjonującą na rynku od 20 lat. Jako pierwsza firma w Polsce, w sposób zorganizowany, rozpoczęła profesjonalną dystrybucję importowanych produktów na terenie kraju.
Firma: 
CFT
Od ponad 20 lat CFT działa na rynkach europejskim i amerykańskim, świadcząc różnego rodzaju usługi w zakresie IT i biznesu. Posiada rozległe doświadczenie we wsparciu IT w sektorach finansowym, ochrony zdrowia, telekomunikacyjnym i produkcyjnym.
Firma: 
Computaris Polska Sp. z o.o.
Firma Computaris specjalizuje się w oprogramowaniu dla branży telekomunikacyjnej.
Firma: 
Danwood S.A.
Firma ze swoją zdolnością produkcyjną ponad 1000 domów rocznie jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1100 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.
Firma: 
Delphi
Delphi Automotive jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych mających przede wszystkim zastosowanie w branży motoryzacyjnej.
Firma: 
Elektromontaż Wschód sp. z o.o.
Elektromontaż Wschód sp. z o.o. jest specjalistycznym przedsiębiorstwem branży elektroenergetycznej działającym na rynku od 20 lat. Firma specjalizuje się w zakresie projektowania, wykonawstwa i serwisu obiektów, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych WN, SN, nN dla Energetyki Zawodowej, Inwestorów w Odnawialne Źródła Energii (OZE), Przemysłu i pozostałych podmiotów.
Firma: 
EUROMILK
EUROMILK jest firmą rodzinną, zajmującą się dostawą kompletnych i specjalistycznych rozwiązań dla gospodarstw ukierunkowanych na wydajną produkcję mleka. Podstawowym profilem działalności jest produkcja wysokiej klasy maszyn rolniczych EUROMILK, zaawansowanych systemów udojowych, w pełni zautomatyzowanych urządzeń do żywienia zwierząt oraz kompleksowego wyposażenia budynków inwentarskich.
Firma: 
FORTE
FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Obecnie FORTE posiada cztery nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce.
Firma: 
Grape Up
Firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji w chmurze oraz oferuje szeroki wachlarz usług związanych z rozwijaniem i utrzymywaniem rozwiązań informatycznych działających w chmurze.
Firma: 
Grupa LUX MED
Grupa LUX MED to sieć medyczna w Polsce, która działa w skoordynowanym modelu zintegrowanej opieki zdrowotnej.
Firma: 
Grupa Pracuj S.A.
Grupa Pracuj to jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej, wiodący dostawca rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Grupa Pracuj jest właścicielem serwisów z ogłoszeniami o pracę: Pracuj.pl w Polsce oraz Rabota.ua na Ukrainie
Firma: 
IKEA
Firma IKEA oferuje szeroki asortyment funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu. Obecnie posiada 328 sklepów w 28 krajach.
Firma: 
KAN
Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych.
Firma: 
MACRO-SYSTEM
MACRO-SYSTEM to polska prywatna firma, działającą nieprzerwanie od 1984 roku, zarówno na rodzimym jak i międzynarodowym rynku usług informatycznych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji, wdrażaniu oraz utrzymaniu nowoczesnych inteligentnych systemów i kompleksowych rozwiązań dla transportu publicznego.
Firma: 
Magnetic Systems Technology
Magnetic Systems Technology jest wyłącznym dostawcą Philipsa stateczników elektromagnetycznych do lamp wysokoprężnych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Firma: 
MEDGAL
Firma MEDGAL zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wyrobów medycznych, głównie implantów i instrumentariów ortopedycznych.
Firma: 
MULTICCO
MULTICCO to firma świadcząca usługi z zakresu spedycji i transportu na rynku krajowym i zagranicznym od 2008 roku. Swoją działalnością obejmuje transport drogowy na terenie całej Europy jak również poza jej granicami.
Firma: 
Nordhus S.A.
Nordhus S. A. jest firmą produkującą i budującą budynki w technologii szkieletu drewnianego w systemie modułowym lub panelowym.
Firma: 
OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.
Firma OVB Allfinanz zajmuje się niezależnym doradztwem finansowym.
Firma: 
PLUM Sp. z o.o.
PLUM Sp. z o.o. jako firma działająca na rynku automatyki przemysłowej od 30 lat, projektuje i produkuje zaawansowaną elektronikę przemysłową dla branży Gazownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja.
Firma: 
Podlaskie Centrum Opakowań Romark sp. z o.o.
Podlaskie Centrum Opakowań Romark sp. z o.o. powstało w 2009 roku jako wyodrębniona część Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego "Romark" Romaniuk Marek. PPHU Romark od swego istnienia działa w szeroko rozumianej branży opakowań, artykułów biurowych i chemii gospodarczej. Produkcja własna Przedsiębiorstwa to różnego typu reklamówki, worki, folie i papiery.
Firma: 
Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A.
Spółka POLFER Podzespoły Indukcyjne S. A. powstała w 1966 roku. Od 50 lat profilem naszej produkcji jest wytwarzanie elementów indukcyjnych opartych głównie na rdzeniach ferrytowych.
Firma: 
PRONAR
Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew. Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usługach komunalnych oraz w branży transportowej.Jest również liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.
Firma: 
QBurst
QBurst jest globalną firmą oferującą rozwiązania w zakresie doradztwa oraz tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych. Do kluczowych usług firmy należą: Budowa i Rozwój Aplikacji Mobilnych i Internetowych, Testowanie, Usługi związane z User Experience, Projektowanie, Analityka Biznesowa, Zarządzanie Infrastrukturą IT, Analiza Konkurencyjności, Optymalizacja dla Wyszukiwarek Internetowych, Analityka Internetowa oraz Budowa Aplikacji w Chmurze.
Firma: 
Randstad Polska sp. z o. o.
Randstad Polska sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) to największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Firma: 
Reckitt Benckiser
Reckitt Benckiser to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją oraz promocją dóbr konsumpcyjnych, m.in. artykułów gospodarstwa domowego, leków, jak również środków higieny osobistej.
Firma: 
Rosti Bianor Sp. z o. o.
Rosti Bianor Sp. z o. o. jest jednym z oddziałów istniejącej od 1944 roku Grupy Rosti należącej do szwedzkiego koncernu Nordstjernan. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług produkcyjnych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, lakierowania i dekoracji oraz montażu wyrobów gotowych i modułów dla branży motoryzacyjnej, opakowań, AGD, sektora urządzeń konsumenckich, elektrotechnicznej, medycznej oraz profesjonalnych urządzeń biznesowych.
Firma: 
RTV EURO AGD
RTV Euro AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego.
Firma: 
SID Sp. z o.o.
SID jest wiodącą firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, usług integracyjnych oraz doradczych. Realizuje kompleksowe projekty wdrożeniowe aplikacji wspierających biznes takich jak ERP, HCM, CRM, eCommerce czy SCM. Buduje platformy analityczne działające w czasie rzeczywistym na bazie technologii in-memory. Ponadto prowadzi projekty integracyjne, wdraża rozwiązania działające w chmurze, świadczy usługi wsparcia serwisowego i utrzymania systemów.
Firma: 
Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej.
Firma: 
Transcom Worldwide Poland Sp. Z o.o.
Transcom CRM jako Transcom Worldwide Poland Sp. Z o.o. działa w Polsce w dwóch lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku i Gdańsku od 2007 roku. W swoich placówkach zatrudnia ponad 1000 konsultantów, którzy oferują klientom operującym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w czterech językach: niemieckim, angielskim, francuskim i polskim.
Firma: 
Transition Technologies S.A.
Transition Technologies S.A. to polskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Warszawie, które jest jednym z największych producentów i integratorów oprogramowania w kraju. Swoje produkty i usługi kieruje głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie.
Firma: 
Unibep SA
Unibep SA jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce i jedną z nielicznych spółek, które mają w większości kapitał polski. Działa w różnych segmentach branży budowlanej. Jest nie tylko generalnym wykonawcą w Polsce i za granicą, ale także posiada największą w Polsce fabrykę domów modułowych, działa w drogownictwie, stawia i remontuje mosty oraz prowadzi działalność deweloperską.
Firma: 
ZF TRW
ZF TRW jest wiodącym producentem i dystrybutorem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, obsługującym wszystkich największych producentów pojazdów na całym świecie i prowadzi działalność przez oddziały w ponad 20 krajach.