Czwartek, 2 lipiec 2020

Jesteś tutaj

Wystawcy

Firma: 
Acaisoft
Firma: 
Altkom Software & Consulting
Altkom Software & Consulting, w ramach Grupy Altkom, od kilkunastu lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla dużych przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego.
Firma: 
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już ponad 20 lat. Jako jeden z liderów na rynku oferuje kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej.
Firma: 
CFT
Od ponad 20 lat CFT działa na rynkach europejskim i amerykańskim, świadcząc różnego rodzaju usługi w zakresie IT i biznesu. Posiada rozległe doświadczenie we wsparciu IT w sektorach finansowym, ochrony zdrowia, telekomunikacyjnym i produkcyjnym.
Firma: 
Comarch
Firma: 
Danwood S.A.
Firma ze swoją zdolnością produkcyjną ponad 1000 domów rocznie jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1100 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.
Firma: 
Delphi
Delphi Automotive jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych mających przede wszystkim zastosowanie w branży motoryzacyjnej.
Firma: 
Elastic Cloud Solutions sp. z o.o.
Firma: 
ERKO
Firma ERKO została założona w 1981 roku przez inż. Romana Pętlaka. Siedziba firmy znajduje się w Jonkowie koło Olsztyna, a oddział produkcyjny w Czeluśnicy koło Jasła. ERKO jest jednym z wiodących producentów różnego typu końcówek kablowych i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych w Polsce.
Firma: 
Grape Up
Firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji w chmurze oraz oferuje szeroki wachlarz usług związanych z rozwijaniem i utrzymywaniem rozwiązań informatycznych działających w chmurze.
Firma: 
IKEA
Firma IKEA oferuje szeroki asortyment funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu. Obecnie posiada 328 sklepów w 28 krajach.
Firma: 
Auchan
Auchan to grupa o zasięgu międzynarodowym prowadząca działalność handlową.
Firma: 
Kotniz
Firma: 
Unibep SA
Unibep SA jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce i jedną z nielicznych spółek, które mają w większości kapitał polski. Działa w różnych segmentach branży budowlanej. Jest nie tylko generalnym wykonawcą w Polsce i za granicą, ale także posiada największą w Polsce fabrykę domów modułowych, działa w drogownictwie, stawia i remontuje mosty oraz prowadzi działalność deweloperską.
Firma: 
Leroy Merlin
Firma: 
Progres Sp. z o.o. Sp.K.
Firma: 
Atos SE
Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych. Firma dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.
Firma: 
Transition Technologies S.A.
Transition Technologies S.A. to polskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Warszawie, które jest jednym z największych producentów i integratorów oprogramowania w kraju. Swoje produkty i usługi kieruje głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie.
Firma: 
Electrum
Firma: 
Grupa Pracuj S.A.
Grupa Pracuj to jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej, wiodący dostawca rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Grupa Pracuj jest właścicielem serwisów z ogłoszeniami o pracę: Pracuj.pl w Polsce oraz Rabota.ua na Ukrainie
Firma: 
FORTE
FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Obecnie FORTE posiada cztery nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce.
Firma: 
PLUM Sp. z o.o.
PLUM Sp. z o.o. jako firma działająca na rynku automatyki przemysłowej od 30 lat, projektuje i produkuje zaawansowaną elektronikę przemysłową dla branży Gazownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja.
Firma: 
MEDGAL
Firma MEDGAL zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wyrobów medycznych, głównie implantów i instrumentariów ortopedycznych.
Firma: 
AC S.A.
Spółka AC S.A. od 1986 roku dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania do samochodowych systemów LPG/CNG. Zajmuje się produkcją i dystrybucją elektroniki samochodowej oraz dystrybucją części samochodowych.
Firma: 
ELEKTROBUDOWA SA
Firma: 
Rosti Bianor Sp. z o. o.
Rosti Bianor Sp. z o. o. jest jednym z oddziałów istniejącej od 1944 roku Grupy Rosti należącej do szwedzkiego koncernu Nordstjernan. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług produkcyjnych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, lakierowania i dekoracji oraz montażu wyrobów gotowych i modułów dla branży motoryzacyjnej, opakowań, AGD, sektora urządzeń konsumenckich, elektrotechnicznej, medycznej oraz profesjonalnych urządzeń biznesowych.
Firma: 
Prodeko-Ełk Sp. z o.o.