Poniedziałek, 3 sierpień 2020

Jesteś tutaj

Wystawcy

Firma: 
AC S.A.
AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych samochodowych instalacji LPG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym, AC S.A. funkcjonuje od 1986 roku, obecnie zatrudnia ponad 600 osób i jest największą firmą w segmencie samochodowych instalacji gazowych w kraju. Oferta produktowa firmy dociera do ponad 50 krajów na całym świecie, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców.
Firma: 
Acaisoft Poland sp. z o.o.
Firma Acaisoft jest Software Housem specjalizującym się w wytwarzaniu oprogramowania premium. Głównym obszarem działania jest kompleksowe projektowanie i wdrażanie aplikacji opartych na chmurze. Acaisoft jest partnerem dla nowatorskich startupów i gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej i krajów Europy Zachodniej. W firmie pracują najlepsi specjaliści w branży, pasjonaci najnowszych technologii, uwielbiający nowatorskie i elastyczne podejście przy wdrażaniu projektów programistycznych.
Firma: 
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. oferuje kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej. Zakres działalności Spółki to: projektowanie, wykonawstwo, remonty, serwis i eksploatacja układów automatyki, sterowania, pomiarów i zabezpieczeń, urządzeń elektrycznych i procesów technologicznych.
Firma: 
NIBE-BIAWAR sp. z o.o.
Firma NIBE-BIAWAR to należący do szwedzkiego koncernu NIBE producent najwyższej jakości ogrzewaczy wody, pomp ciepła, kotłów peletowych oraz systemów solarnych. Na rynku działa od ponad 50 lat. Firma prężnie się rozwija o czym świadczy zwielokrotnienie przychodów i zatrudnienia w ostatnich latach a także budowa nowej fabryki na terenie Białegostoku.
Firma: 
British American Tobacco
British American Tobacco Polska S.A. w Augustowie Fabryka w Augustowie to jedna z najważniejszych fabryk British American Tobacco na świecie, w której ma miejsce kompleksowy proces produkcyjny: od momentu dostawy liści tytoniowych, aż po wytworzenie gotowego produktu. Rocznie produkujemy około 50 miliardów sztuk papierosów. Naszą produkcję charakteryzuje ogromna różnorodność oraz dbałość o wysoką jakość każdej z produkowanych marek. Sercem fabryki w Augustowie jest dział produkcji wraz z działami jakości, logistyki, harmonogramowania oraz inżynieringu. Pracują u nas eksperci w dziedzinie nowych technologii, w tym specjaliści z różnych krajów oraz kultur. Koncentrujemy się na wdrażaniu nowoczesnych technologii i ciągłym doskonaleniu naszej kadry. W Augustowie pracuje około 1300 pracowników. Fabryka w Augustowie jest liderem we wdrażaniu nowych standardów jakości. Wszystkie obszary działania zakładu odbywają się w zgodzie z wdrożonymi standardami Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmującego zarządzanie jakością- ISO 9001, zarządzanie środowiskiem- ISO 14001, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy- OHASAS 18002.
Firma: 
CERI International
CERI International jest częścią Commerzbanku, pracuje dla banków i na bank stawia na ludzi. Specjalizuje się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). W pracy CERI International liczy się znajomość języka obcego, dokładność i chęć rozwoju. Firma z chęcią nauczy praktykantów/stażystów czegoś nowego, zapewniając bagaż wiedzy i pozytywnych doświadczeń.
Firma: 
CYNKOMET sp. z o.o.
1. Produkcja maszyn rolniczych I przyczep 2. Cynkowanie ogniowe (zanurzeniowe) w Czarnej Białostockiej i w Wyszkowie
Firma: 
Danwood S.A.
Firma Danwood jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Od kilkunastu lat działa poza granicami kraju, a domy marki DAN-WOOD HOUSE są znane w całej Europie. Co roku zatrudniają kilkudziesięciu inżynierów, głównie ze znajomością języka niemieckiego. Ponadto oferują pracę w obszarach tj.: finanse, kadry, logistyka, spedycja. W wyniku współpracy Politechniki Białostockiej i Danwood S.A. otwarto nowy kierunek studiów dla inżynierów budownictwa - Podyplomowe Studia Menedżerskie.
Firma: 
DataArt Poland sp. z o.o.
DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną – projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT. Dzięki temu pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.
Firma: 
Pracownia Projektowa Enspro, Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych BPIE
Elektromontaż Wschód sp. z o. o. jest specjalistycznym przedsiębiorstwem branży elektroenergetycznej, działającym na rynku od ponad 25 lat. Marka Elektromontaż sięga dużo wcześniej i na trwałe wpisała się w historię polskiej elektroenergetyki przemysłowej. Jest doskonale znana i rozpoznawalna wśród inwestorów branżowych oraz w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów. To właśnie Elektromontaż był odpowiedzialny za budowę najbardziej znanych i kluczowych dla rozwoju gospodarki naszego kraju obiektów przemysłowych w zakresie elektrycznym. Dziedzicząc te osiągnięcia z pokorą i determinacją cały czas rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę inżynierską i możliwości, aby godnie kontynuować rozpoczęte dzieło. Od lat myślimy i budujemy dla przyszłych pokoleń, dlatego jedną z dróg, którą idziemy jest energetyka odnawialna. Wspólnie z Pracownią Projektową Enspro sp. z o.o. (na rynku od 20 lat) i Białostockim Przedsiębiorstwem Instalacji Elektrycznych sp. z o.o. (na rynku od 55 lat) stworzyliśmy grupę kapitałową Elmont Grupa S.A.. Elmont Grupa S.A. to obecnie praca około 150 osób oparta na sprawdzonych zasadach, wzajemnym szacunku, zaufaniu i doświadczeniu. Tutaj nie jesteś sam, zawsze znajdziesz wsparcie starszych i najbardziej doświadczonych w branży kolegów. Tutaj masz możliwość wybrania kierunku rozwoju zawodowego, w którym najlepiej się czujesz. Tutaj możesz spróbować swoich sił w każdej z firm w Grupie. Tutaj pracujesz, uczysz się, zarabiasz i realizujesz marzenia. W Grupie zawsze raźniej, w Grupie siła. Wybierz swój zawodowy start lub powiedz nam jaki chciałbyś, żeby był. Szczegóły na www.elmontgrupa.pl zakładka Praca.
Firma: 
Eltron Jan Klewinowski sp. z o.o.
Firma ELTRON istnieje na rynku od 1993 roku. Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami elektrycznymi w sposób kompleksowy: od etapu przygotowania inwestycji poprzez usługi projektowe, optymalizację i pomoc w wyborze rozwiązań, sprzedaż artykułów, prefabrykację rozdzielnic aż po usługi serwisowe.
Firma: 
GREY BOX
GREY BOX to firma rozwijająca się i funkcjonująca w branży FinTech. Działa na rynkach FOREX, CFD, Spread betting, Futures i kryptowalutowych. Tworzy oprogramowania do obsługi transakcji giełdowych. Analizuje i tworzy strategie inwestycyjne, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki, informatyki, matematyki i technologii blockchain.
Firma: 
Grupa Progres
Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od ponad 15 lat wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 25 biur w Polsce i 5 na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!
Firma: 
JERONIMO MARTINS POLSKA S.A.
Sprzedaż detaliczna artykułów spożywczych i toaletowych; sieć sklepów BIEDRONKA.
Firma: 
KAN Sp. z o.o.
Grupa KAN jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do większości krajów Europy, a również do Azji i Afryki. KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemne uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji sanitarnych i grzewczych, a także technologicznych. To doskonała wizja systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.
Firma: 
Klaster Obróbki Metali
Klaster Obróbki Metali skupia kilkadziesiąt firm, tworząc wyjątkowy efekt synergii: przepływ kapitału, wiedzy i technologii. Wspólnie z wiodącymi firmami członkowskimi: ChM, Ferrox, Metal-Fach, SaMASZ, proponuje udział w unikalnym programie staży rotacyjnych. Student odbędzie wakacyjny dwu- lub trzymiesięczny staż w kilku firmach: ChM, Ferrox, Metal-Fach i SaMASZ, mając niecodzienną możliwość poznania branży i różnych kultur organizacyjnych, a także własnych umiejętności i wyboru preferowanego stylu pracy. Pilotażowa wersja programu przeprowadzona w roku 2018 uzyskała pozytywne opinie, zarówno wśród studentów, jak i firm, które zaoferowały miejsca. Niektórzy stażyści otrzymali propozycję zatrudnienia i kontynuują pracę do dziś.
Firma: 
MKL BAU Sp z o.o.
MKL BAU to firma budowlana, specjalizująca się w projektowaniu i realizacji inwestycji w Polsce i za granicą. Firma oferuje swoje usługi w całej Europie, realizując projekty głównie w obszarze budownictwa przemysłowego oraz energetyki – ze szczególnym uwzględnieniem elektrowni opalanych biomasą oraz spalarni odpadów. W Polsce firma występuje najczęściej jako Generalny Wykonawca inwestycji w sektorze budownictwa przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej.
Firma: 
Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane J.W. Ślepsk
Firma J.W. Ślepsk jest jedną z największych stoczni jachtowych w Europie, specjalizującą się w produkcji luksusowych łodzi motorowych. Stocznia zlokalizowana jest w dwóch miejscach w Augustowie, przy ulicy Rajgrodzkiej 115, gdzie znajdują się zakłady produkcyjne numer 1 i 3 oraz przy ulicy Słowackiego, gdzie mieści się zakład produkcyjny numer 2. Obecnie w firmie pracuje około 1200 osób.
Firma: 
MULTI PACKAGING SOLUTIONS BIALYSTOK Sp. z o. o.
MPS Bialystok Sp. z o. o. jest jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 fabryk na całym świecie. Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej. Osobom szukającym pierwszej pracy po uzyskaniu dyplomu, a także osobom zastanawiającym się nad opcjami kariery w ramach naszego programu letnich staży, firma MPS Bialystok oferuje ciekawe możliwości rozwoju zawodowego. utalentowani studenci i świeżo upieczeni absolwenci są zapraszani do zapoznania się z możliwościami kariery i zgłaszania się do firmy.
Firma: 
PLUM sp. z o.o.
PLUM to inteligentne rozwiązania technologiczne dla przemysłu będące wynikiem badań naukowych, pomysłów i wynalazków wykorzystywanych w branżach gazownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji oraz wodociągów. Nad jakością zaawansowanej automatyki produkowanej w firmie czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców. Jako jeden z niewielu polskich producentów elektroniki przemysłowej firma posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem Pracy i Ochroną Środowiska.
Firma: 
POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A.
Spółka POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A. jest firmą z ponad 50 letnim doświadczeniem w produkcji podzespołów indukcyjnych. Współpracujemy ze znanymi w kraju i za granicą odbiorcami. Około 90% produkcji sprzedajemy na eksport, głównie do państw Unii Europejskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, obsługiwane przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Głównym celem naszej firmy jest osiągnięcie trwałej pozycji dostawcy na rynku, maksymalne zadowolenie klientów, elastyczne dostosowanie się do ich potrzeb, zapewnienie wysokiej jakości wyrobów oraz oferowanie konkurencyjnych cen. Mamy nowoczesny park maszynowy i rozbudowane zaplecze aparatury kontrolno-pomiarowej pozwalające nam zachować wysoką jakość produkowanych komponentów. Nasz zespół projektantów i jego doświadczenie tworzy unikalne możliwości produkcji wyrobów o indywidualnych właściwościach.
Firma: 
PRONAR SP. Z O.O.
Pronar – przedsiębiorstwo założone przed ponad 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew, to w 100% polska firma, która nieustannie i dynamicznie się rozwija, inwestuje w unikalne na skalę europejską rozwiązania w zakresie produktów i technologii – po to, aby być producentem niezależnym i samowystarczalnym. „Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 7 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali.
Firma: 
Propoint Sp. z o.o. Sp. k.
Zakres działalności firmy PROPOINT obejmuje programowanie i uruchamianie systemów automatyki przemysłowej, opartych na sterownikach PLC oraz systemach wizualizacji SCADA. Zajmujemy się programowaniem robotów przemysłowych w trybie online wraz z symulacjami w trybie offline, jak również tworzeniem dokumentacji elektrycznej - EPLAN. Dzięki wsparciu działu wirtualnych rozruchów, jesteśmy w stanie niemal w 100% przetestować nasze oprogramowanie, minimalizując czas potrzebny do jego uruchomienia u naszego klienta. Kompleksowy zakres oferty w zakresie integracji procesów przemysłowych dopełnia praca działu pomiarów 3D. Obecnie w naszych szeregach pracuje 400 specjalistów i nadal się rozwijamy, stale rozbudowując poszczególne działy techniczne. Od 2008 roku realizujemy projekty na całym świecie, współpracując z najważniejszymi markami w branży automotive.
Firma: 
Rosti Poland Sp. z o.o.
Rosti Poland jest liderem w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz montażu wyrobów gotowych. Wśród naszych klientów znajdują się producenci znanych marek działających w branżach: AGD, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, medycznej i wiele innych. Grupa Rosti należy do szwedzkiego koncernu Nordstjernan i liczy łącznie 8 zakładów produkcyjnych: w Europie (Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Rumunia i Turcja) oraz Azji (Chiny i Malezja). Zakład Rosti w Białymstoku jest największym zakładem w Grupie i jednocześnie jednym z największych pracodawców w regionie zatrudniającym blisko 1300 osób. Od chwili powstania firmy jej motto to: From concept to reality, czyli od pomysłu do realizacji. Znakomita atmosfera pracy, udział w dużych międzynarodowych projektach, możliwości awansu i podnoszenia kompetencji, jak również bogaty pakiet benefitów – to wszystko sprawia, że Rosti jest atrakcyjnym pracodawcą w naszym regionie.
Firma: 
SMP Poland Sp. z o.o.
SMP Poland Sp. z o.o. to firma produkcyjna będącą częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Products Inc. z siedzibą w Nowym Jorku, który jest wiodącym producentem, dystrybutorem i sprzedawcą części zamiennych do pojazdów mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku pierwotnym i wtórnym. Od 2006 roku jest obecna na polskim rynku z jedyną lokalizacją w Białymstoku. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników (np. temperatury, ciśnienia, poziomu oleju, poziomu paliwa, prędkości i położenia wału korbowego oraz systemów ABS) dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty wytwarzane w firmie mają zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, rolniczych oraz sprzęcie ciężkim. Są eksportowane m.in. do: USA, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chin, Indii i wielu innych krajów. Firma jest certyfikowana zgodnie z wymogami międzynarodowych norm ISO: IATF 16949: 2016 oraz ISO 14001:2015
Firma: 
Symmetra Sp. z o.o.
Symmetra specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania i implementacji projektów sprzętowych przy użyciu języków programowania niskiego i wysokiego poziomu. Zapewniamy pełną integrację kompletnych rozwiązań informatycznych, tworzenie systemów wbudowanych oraz prototypów zgodnych z wymogami klienta. Spółka składa się z trzech zintegrowanych zespołów współpracujących ze sobą: niskiego oraz wysokiego poziomu programowania, a także zespołu specjalistów w dziedzinie elektroniki. Wśród członków obu zespołów jest 7 doktoryzowanych inżynierów, natomiast wszyscy specjaliści firmy Symmetra posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy naukowej oraz badawczej.
Firma: 
Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
Transcom jest globalnym liderem oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego oraz windykacji poprzez rozbudowaną sieć centrów obsługi klienta i konsultantów pracujących z domu. Firma docenia potencjał ludzki i stwarza warunki do rozwoju zawodowego i osobistego; tworzy wielokulturowy, zgrany zespół, pracujący w przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze. W instytucji kładzie się nacisk na work-life balance, wspierając się i dbając o to, by praca była też przyjemnością. Liczne inicjatywy rozwojowe pozwalają wzmacniać i zdobywać kompetencje, ale też zacieśniać łączące pracowników więzi.
Firma: 
Grupa Kapitałowa Transition Technologies
Grupa Kapitałowa Transition Technologies (w skład której wchodzą m.in.: Transition Technologies S.A., Transition Technologies - Managed Services Sp. z o.o., Transition Technologies PSC Sp. z o.o., Promison Sp. z o.o. oraz Transition Technologies USA Inc.) to jeden z największych w kraju producentów i integratorów oprogramowania. Usługi kierowane są do wybranych sektorów rynku: energetyki, gazownictwa, przemysłu wytwórczego, finansów i bankowości oraz biomedycyny. Dla liderów w sektorach automatyki przemysłowej, oprogramowania PLM (Product Lifecycle Management) i IOT (Internet of Things), systemów przesyłu energii oraz medycyny i farmacji – zbudowano wyspecjalizowane centra outsourcingowe, w których prowadzone są prace programistyczne oraz inżynierskie w ramach wieloletnich kontraktów na dostawę usług. Nasze biura to nowoczesne Software house’y w których tworzymy oprogramowanie na bazie innowacyjnych technologii internetowych dla największych korporacji na całym świecie.
Firma: 
Verona Consulting Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
Verona Consulting Sp. z o. o. to profesjonalne contact center, świadczące usługi z zakresu umawiania klientów na spotkania. Firma powstała w 2013 roku i od początku intensywnie inwestowała w kadrę oraz odpowiednie zaplecze technologiczne. Dziś w Verona Consulting Sp. z o. o zatrudnionych jest 700 konsultantów, którzy pracują w kilkunastu lokalizacjach. Profil działalności – telemarketing.
Firma: 
Zielona Linia – Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia
Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia informuje na temat usług oferowanych przez urzędy pracy oraz formalności związanych z powrotem z emigracji. Zielona Linia pomaga osobom szukającym pracy, pracodawcom i innym zainteresowanym, udzielając informacji na temat: ofert pracy, świadczeń i możliwości wsparcia z urzędu pracy, zatrudniania cudzoziemców. Serwis www.powroty.gov.pl to kompendium wiedzy związanej z przeprowadzką do Polski, porady dotyczące formalnych aspektów uzyskania, m.in. prawa do zasiłku dla osób bezrobotnych oraz innych świadczeń, w tym emerytury. Z Centrum skontaktować się można: • telefonicznie pod numerem 19524 (opłata jak za połączenie lokalne), • mailowo: kontakt@zielonalinia.gov.pl; powroty@zielonalinia.gov.pl, • poprzez czat na: www.zielonalinia.gov.pl, • za pośrednictwem portali społecznościowych.
Firma: 
Komenda Miejska Policji w Białymstoku
Policja polska jest scentralizowaną, uzbrojoną i jednolicie umundurowaną formacją. Nad bezpieczeństwem ludzi oraz utrzymaniem porządku publicznego czuwa ponad 100 tys. policjantów wspieranych przez prawie 25 tys. pracowników Policji. Współczesną polską Policję tworzą funkcjonariusze zatrudnieni w służbach: kryminalnej, śledczej, prewencyjnej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.
Firma: 
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku jest jednostką samorządową, do której zadań należy koordynacja regionalnej polityki rynku pracy, podział środków w ramach Funduszu Pracy, opracowywanie analiz i statystyk regionalnego runku pracy oraz inicjowanie i realizowanie przedsięwzięć mających na celu łagodzenie skutków bezrobocia. W ramach usług oferowanych przez WUP można skorzystać z poradnictwa zawodowego realizowanego przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz pośrednictwa pracy na terenie krajów UE w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia (EURES).
Firma: 
Erasmus Student Network Politechnika Białostocka