Wpis może zawierać nieaktualne dane.
19.03.2024

Politechnika Białostocka poszukuje kandydata do pracy

Politechnika Białostocka poszukuje kandydata do pracy na stanowisku referenta/specjalisty w Dziale Mobilności i obsługi Umów Międzynarodowych

Politechnika Białostocka poszukuje kandydata do pracy na stanowisku referenta w Dziale Mobilności i obsługi Umów Międzynarodowych.

Opis stanowiska:

  1. Pomoc przy prowadzeniu dokumentacji dotyczącej wyjazdów studentów w ramach Programu Erasmus+, w tym:
  • Obsługa systemu USOS,
  • Prowadzenie rekrutacji studentów,
  • Organizacja eventów, spotkań związanych z wymianą międzynarodową studentów,
  • Prowadzenie rejestrów, przygotowywanie zestawień,
  • Analiza dokumentów pod kątem ich poprawności i zgodności z zasadami Programu Erasmus+.
  1. Pomoc przy organizacji wydarzeń realizowanych w ramach Programu Erasmus+, BIP-Blended Intensive Programm.
  2. Przygotowywanie informacji dotyczących mobilności studentów na stronę Działów Współpracy.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe;
  2. znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1, znajomość j. niemieckiego;
  3. skrupulatność w wykonywaniu obowiązków;
  4. umiejętność analizowania informacji;
  5. umiejętność planowania i dobra organizacja własnej pracy;
  6. znajomość obsługi komputera w środowisku Windows i Excel (poziom co najmniej średniozaawansowany);
  7. znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  8. wysoka kultura osobista;
  9. komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  10. umiejętność pracy w zespole;
  11. samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  12. dokładność, systematyczność i zaangażowanie.

Mile widziana:

  • znajomość j. chińskiego
  • znajomość Programu Erasmus+, doświadczenie z Programem

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole w bardzo pozytywnej atmosferze;
  • szkolenia tematyczne;
  • współpracę z uczelniami zagranicznymi;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość realizowania mobilności szkoleniowych w ramach programu Erasmus+.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (np. podanie z uzasadnieniem, list motywacyjny, inne dokumenty ważne z punktu widzenia zatrudnienia w Dziale Mobilności i obsługi Umów Międzynarodowych na powyższym stanowisku)  do Działu Spraw Personalnych, ul. Wiejska 45A, Białystok, pok. 1 lub 2 w terminie do 25 marca 2024 r.

W pierwszym etapie rekrutacji rozpatrzone zostaną wszystkie oferty. Z kandydatami, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Zapisano