Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Robotyka/PLC - webinar dla studentów i absolwentów PB

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda typowy dzień pracy na stanowisku robotyka czy programisty PLC? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną okazję do poznania tego zakresu!

Już niebawem odbędzie się webinar firmy PROPOINT, podczas którego będziecie mieć szansę spojrzenia na pracę robotyka i programisty PLC zza kulis oraz otrzymacie cenne wskazówki od ekspertów, którzy codziennie pracują z najnowszymi technologiami.

Przemysław i Piotr posiadają doświadczenie w projektach dla największych koncernów z branży automotive, realizowanych m.in. w takich krajach jak: Niemcy, Słowacja, Włochy, RPA oraz Meksyk.  Doskonale znają realia zawodu, tajniki prowadzenia projektów, a także ciekawostki z codziennej pracy.

Widzimy się na Microsoft Teams 11 kwietnia 2024 o godzinie 13:00. Nie zwlekaj i zapisz ten termin w kalendarzu!

webinar_politechnika_11_04.jpg