ASYSTENT/KA PROJEKTANTA

Jeżeli jesteś osoba ambitną, lubisz konkretne wyzwania, chce zdobyć nowe doświadczenie to chętnie przywitamy Cię w naszym zespole !

Siedziba: Łyski

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne tj.: elektryczne, energetyczne,
  • dobrą organizację pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność,
  • dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

Mile widziane:

  • umiejętność czytania map geodezyjnych,
  • umiejętność czytania ksiąg wieczystych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • udział w najciekawszych projektach realizowanych przez firmę,
  • współpracę z kontrahentami,
  • poznanie specyfiki rynku elektroenergetycznego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • nowoczesne warunki pracy i bieżący kontakt z najnowszymi technologiami,
  • pracę pełną wyzwań,
  • wsparcie w przypadku chęci dalszego kształcenia,

Podstawowy zakres obowiązków:

  • współpraca z projektantami i inżynierami ds. projektów
  • pozyskiwanie wypisów z ewidencji gruntów, realizacja części formalno – prawnej prowadzonych projektów,
  • pomoc przy formułowaniu wniosków do urzędów oraz ich obsługa (dostarczanie, dbanie o przestrzeganie terminów administracyjnych zgodnych z KPA),
  • asystowanie przy opracowywaniu projektów budowlanych zgodnie z wymaganiami ustaw,
  • pozyskiwanie pozwoleń na budowę lub zgłaszanie wykonania robót, w tym sporządzanie planu BIOZ,

Aplikacje prosimy przesyłać na e-mail rekrutacja@elmontgrupa.pl

Klikając w przycisk „Wyślij” oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Elmont Grupa sp. z o.o. (NIP 966 21 15 617, Łyski 16-070, ul. Białostocka 5) działającą jako współadministrator spółek grupy kapitałowej Elmont Grupa oraz przez podmioty w ramach grupy kapitałowej Elmont Grupa tj. spółki: Elmont sp. z o.o., Enspro sp. z o.o., Elserwis sp. z o.o., Elsolar sp. z o.o., w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji prowadzonych przez w/w Grupę Kapitałową (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

1. Administratorem Twoich danych jest Elmont Grupa sp. z o.o. (NIP 966 21 15 617, Łyski 16-070, ul. Białostocka 5) działająca jako współadministrator spółek grupy kapitałowej Elmont Grupa
2. Możesz się z nami skontaktować :
- drogą elektroniczną na adres e-mail : elmont@elmontgrupa.pl,
- telefonicznie na numer: 85 717 17 17,
- za pośrednictwem poczty wysyłając list na adres: Łyskach 16-070, ul. Białostockiej 5.
3. Pragniemy poinformować, że Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane w następujących celach:
- w celu oceny Twoich kwalifikacji zawodowych do pracy na stanowisku, na które aplikujesz,
- w celu oceny Twoich umiejętności i zdolności potrzebnych na stanowisku pracy, na które rekrutujesz,
- w celu oceny, czy Twoje kwalifikacje nie byłyby przydatne na innym stanowisku pracy o ile podjęlibyśmy decyzję o takiej rekrutacji,
- w celu dokonania wyboru osoby, którą zatrudnimy u nas.
4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest :
- obowiązujące przepisy prawa a więc art.221 Kodeksu pracy, który upoważnia nas do przetwarzania Twoich danych w celu zawarcia umowy o pracę,
- jeśli w swoim CV, ofercie pracy lub liście motywacyjnym przekazujesz nam inne dane niż wymienione powyżej (np. przekazujesz nam swój wizerunek, adres e-maila lub numer telefonu komórkowego) to podstawą przetwarzania przez nas tych danych będzie Twoja zgoda (podstawa prawna Art. 6 ust.1 lit. a) RODO),
- w trakcie procesu rekrutacji możemy być zainteresowani przeprowadzaniem z Tobą rozmowy kwalifikacyjnej ewentualnie poprosić Ciebie o rozwiązanie określonych testów kwalifikacyjnych. (podstawa prawna Art. 6 ust.1 lit. f RODO).
5. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeśli natomiast wyrazisz zgodę na to, aby Twoje dane będą przetwarzane również dla potrzeb ewentualnych przyszłych rekrutacji, wówczas Twoje dane będą przez nas przetwarzane przez okres max. 36 miesięcy od wyrażenia przez Ciebie zgody.
6. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą również: podmioty świadczące usługi pocztowe lub usługi kurierskie w przypadku kierowania do Ciebie korespondencji związanej z rekrutacją na stanowisko, na które aplikujesz, a także nasi dostawcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych przykładowo dostawy usług IT, z tym, że podmioty takie przetwarzają Twoje dany na podstawie zawartej z nami umowy i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.
7. Pragniemy poinformować Ciebie, że w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych posiadasz nieograniczone prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, a także prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych ( z tym, że w tym przypadku dotyczy tylko to danych, które przetwarzamy na podstawie zawartej z Tobą umowy lub na podstawie Twojej zgody) oraz prawo wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania Twoich danych, posiadasz również prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Twoich danych. W takim zakresie, w jakim przetwarzamy Twoje dane na podstawie Twojej zgody masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnej chwili, z tym, że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięcie. Zgodę możesz wycofać poprzez oświadczenie o wycofaniu zgody wysłane na nasz adres korespondencyjny lub na nasz adres e-mailowy podanym w pkt.1
8. W razie gdybyś uznał, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów Kodeksu Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne i wynika z faktu wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych. Konsekwencje niepodania prze Ciebie danych wynikających z przepisów Kodeksu Pracy będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
10. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.
11. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Treść zgody na przyszłe rekrutacje

Zgadzam się na przetwarzanie przez Elmont Grupa sp. z o.o., działającą jako współadministrator spółek grupy kapitałowej Elmont Grupa, tj. spółki: Elmont sp. z o.o., Enspro sp. z o.o., Elserwis sp. z o.o., Elsolar sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Elmont Grupa sp. z o.o. działającą jako współadministrator spółek grupy kapitałowej Elmont Grupa oraz przez podmioty w ramach grupy kapitałowej Elmont Grupa.

Zapisano