W Energy Nortle zajmujemy się  projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!  Rekrutujemy na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Łapy

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych NN
  • Praca w 2-4 osobowym zespole
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu
  • Chęć do nauki i poznania branży

Nasze wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Zdolności manualne

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność czytania schematów jednokreskowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, webinary)
  • Pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7-15, od pon do pt
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Dodatkowe benefity:
  • Program emerytalny PPK, gdzie składki opłaca pracodawca
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano