GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Czego się możesz u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy kandydatów, którzy mają doświadczenie oraz posiadają wiedzę branżową na stanowiskach

Elektromonter

Jesteśmy również otwarci na kandydatów  z mniejszym doświadczeniem, chcących pogłębić swoją wiedzę z branży elektrotechnicznej.

Jeżeli jesteś osobą, która jest gotowa na delegacje służbowe na terenie kraju. Lubisz pracę zespołową, a praca w godzinach nocnych nie sprawia Ci problemu to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli myślisz o karierze w Grupie ELTRON, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Lokalizacja: woj. podlaskie, woj. mazowieckie, woj. dolnośląskie

Szukamy: wielu Pracowników

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • instalacje elektryczne silnoprądowe - trasy kablowe, oświetlenie, gniazda wtykowe, rozdzielnice itp.
  • instalacje słaboprądowe - SAP, SSWIN, DSO, DSR, LAN, CCTV,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach nowobudowanych jak i modernizacja instalacji elektrycznych w obiektach istniejących np. Kaufland, Obi, Leroy Merlin, Galerie Handlowe Vendo Park, Stop Shop, sklepy LIDL, BIedronka, Mrówka, SINSAY, itp.
  • Terminowa i jakościowa realizacja zadań
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju (zagwarantowany dojazd i zakwaterowanie)
  • Prace w godz. 7–17 / W zależności od inwestycji - Gotowość do wykonywania prac w godzinach nocnych 22-6
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Chęć do nauki i poznania branży
  • Mile widziana umiejętność obsługi podestów samojezdnych - uprawnienia na podesty

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • System pracy: na terenie kraju w zależności od inwestycji (zagwarantowany dojazd i zakwaterowanie)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, webinary)
  • Dodatkowe benefity:
  • Karta Multisport
  • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano