Elektryk / Elektromechanik

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • Prowadzenie okresowych przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • Udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz zasad BHP;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - mile widziane: Mechanik, Elektryk, Elektromechanik,
  • Uprawnienia SEP – grupa pierwsza eksploatacja (mile widziane dozór),
  • Dobra znajomość schematów elektrycznych,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Umiejętność wymiany prostych elementów elektrycznych i elektronicznych,
  • Sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pomiarach sprzętu spawalniczego będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością szybkiego awansu,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w miłym i młodym zespole,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych z zakresu diagnozowania i naprawy sprzętu spawalniczego oraz urządzeń zrobotyzowanych,
  • Pakiety medyczne i dodatkowe ubezpieczenie na życie.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@promostal.pl

Zapisano