Handlowiec branży IT

Lokalizacja: Białystok

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje kompleksową obsługę klientów biznesowych i klientów z sektora publicznego, w tym:

  • realizację celów sprzedażowych poprzez utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami biznesowymi i sektora publicznego,
  • niesłabnącą motywację i potrzebę zdobywania nowych Klientów,
  • aktywne generowanie projektów sprzedażowych i usługowych,
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych oraz nadzór nad zamówieniami,
  • koordynowanie procesowania realizacji umów handlowych,
  • monitoring rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej,
  • uczestniczenie w szkoleniach,
  • prowadzenie prezentacji i wystąpień dla klientów podczas spotkań indywidualnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych,
  • komunikatywność, kreatywność, pozytywne nastawienie.
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych dla biznesu i sektora publicznego w przynajmniej jednym z poniższych obszarów:
    • rozwiązania serwerowe, pamięci masowe oraz sieciowe wiodących producentów
    • sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • nastawienie na poszerzanie wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane

Referencje i rekomendacje od pracodawców i klientów, znajomość obsługi systemów zamówień internetowych.

Oferujemy

  • stabilną pracę w zespole w uznanej na rynku firmie IT,
  • udział w interesujących projektach i kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki)
  • umowę o pracę (na czas określony, z możliwością przejścia na czas nieokreślony)
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres oferty@zeto.bialystok.pl  , tel. 85 74 83 344, 507 144 721

Zapisano