GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Czego możesz się u nas spodziewać ?

Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów chętnych do nauki, którzy w ramach rozwoju będą prowadzić inwestycje na stanowisku INŻYNIER jak i tych, którzy mają doświadczenie i chcą się doskonalić na stanowisku

INŻYNIER / KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Jeśli myślisz o karierze w Grupie ELTRON, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Miejsce wykonywania pracy: Poszukujemy kandydatów do pracy na rynek woj. mazowieckiego.

Lokalizacja:  Warszawa , Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • Koordynacja prac ekip montażowych
  • Weryfikacja poprawności i jakości wykonywanych instalacji
  • Wykonywanie zamówień materiałowych
  • Współpraca z innymi Pracownikami w zakresie projektów
  • Sporządzanie drobnych wycen i przedmiarów w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
  • Wykonanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na wybranym stanowisku (Inżynier bądź Kierownik)
  • Wykształcenie techniczne branżowe
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu
  • Umiejętności pracy z Zespołem i organizacyjne
  • Ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań, chęć do nauki i rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość programu AutoCad 2D
  • Doświadczenie w wykonywaniu, projektowaniu lub nadzorowaniu prac elektrycznych

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat) lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
  • Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!
  • Dodatkowe benefity:
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
  • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano