Inżynier budowy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór na budowie nad BHP, poprawnością i kolejnością montażu oraz zgodnością z wymaganiami klienta,
  • Koordynacja i nadzór nad pracownikami własnymi i podwykonawcami,
  • Komunikacja z klientem na budowie,
  • Kontrola budżetu i harmonogramu realizacji montażu,
  • Raportowanie postępu przy realizacji budowy,
  • Organizacja logistki związanej z prowadzeniem budowy – kwatery dla pracowników, dźwigi itp.,
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu;

Nasze wymagania:

  • Język Angielski,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Komunikatywność, kreatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wykształcenie budowlane (technikum lub inż.),
  • Doświadczanie w pracy na budowie (mile widziane),
  • Obsługa AutoCad, Excel, Project (mile widziany);

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością szybkiego awansu,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Wyjazdy zagraniczne,
  • Pakiety medyczne,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@promostal.pl

Zapisano