Inżynier Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Przegląd i przygotowanie dokumentacji technicznej przed wydaniem na produkcję,
  • Wprowadzenie dokumentacji do systemu przygotowania i raportowania produkcji,
  • Analiza dokumentacji technicznej pod względem wykonawczym,
  • Przygotowanie planu technologii wykonania zlecenia,
  • Przygotowanie zapotrzebowania materiałowego do zamówień,
  • Współpraca z podwykonawcami przy wykonaniu detali produkcyjnych;

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną/wykonawcza,
  • Znajomość AutoCad,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Excel w podstawowym stopniu,
  • Znajomość technologii obórki metali – mile widziana;

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością szybkiego awansu,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Pakiety medyczne,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@promostal.pl

Zapisano