W Energy Nortle zajmujemy się  projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Rekrutujemy na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: ul. Mostowa 13, Łapy

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Rozkładanie towarów na półkach
  • Wystawianie dokumentów magazynowych RW i ZW
  • Obsługa wewnętrznego systemu KANBAN
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dbałość o porządek na magazynie
  • Ogólne prace magazynowe i pomocnicze

Nasze wymagania:

  • Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Sprawne posługiwanie się komputerem (obsługa systemu)
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w Zespole
  • Punktualność, komunikatywność, sumienność.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Praca w godz. 7-15, od pon do pt
  • Dodatkowe benefity:
  • Program emerytalny
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Program poleceń pracowniczych (dodatkowy bonus pieniężny)
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano