W Energy Nortle zajmujemy się  projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!  Rekrutujemy na stanowisko:

Malarz proszkowy / Pomocnik malarza

Miejsce pracy: ul. Mostowa 13 , 18-100 Łapy

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie farb i sprzętu do procesu lakierowania
  • przygotowywanie powierzchni do naniesienia powłok
  • nanoszenie powłok lakierniczych
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dokładność -  malowane elementy wymagają wysokiej estetyki
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia się

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, webinary)
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe
  • Program poleceń pracowniczych (dodatkowy bonus pieniężny)
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zapisano