ALEX Sp. z o.o. to uznany polski producent systemów i komponentów instalacji autogazu. Produkty firmy od wielu lat zdobywają nagrody oraz uznanie klientów w ponad 30 krajach świata.

Firma dysponuje własnym biurem projektowym, gdzie inżynierowie i konstruktorzy tworzą innowacyjne rozwiązania alternatywnego zasilania pojazdów paliwem LPG/CNG. Firma posiada nowoczesne hale produkcyjne, wyposażone w maszyny CNC do obróbki metali, linię produkcji obróbki elementów z tworzyw sztucznych oraz linię produkcji i montażu elektroniki.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 wysoce wykwalifikowanych pracowników. Nowoczesny park maszynowy oraz bogate zaplecze badawcze stawia firmę ALEX w czołówce europejskich producentów samochodowych instalacji gazowych.

Monter/ Operator maszyn

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów i podzespołów
  • Bieżące raportowanie przełożonemu
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Chęci do pracy
  • Rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy
  • Dbałość o terminowość i efektywność pracy
  • Zdolności manualne

Mile widziane:

  • doświadczenie przy montażu

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat w renomowanej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę od zaraz
  • pracę na 1 zmianę (6-14), okresowa możliwość utworzenia 2 zmiany
  • podstawa+ system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@autogas-alex.com w tytule wiadomości wpisując Monter/ operator maszyn.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

Zapisano