W Energy Nortle zajmujemy się  projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Rekrutujemy na stanowisko:

Monter urządzeń elektrycznych

Miejsce pracy: ul. Mostowa 13 , 18-100 Łapy

Nasze wymagania:

  • uprawnienia SEP - mile widziane
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży/ wykształcenie kierunkowe - mile widziane

Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy kompleksowe wdrożenie na stanowisko!

Twoje obowiązki:

  • montaż rozdzielnic elektrycznych NN zgodnie z przygotowaną dokumentacją techniczną
  • czytanie schematów jednokreskowych
  • posiadanie i wykorzystywanie wiedzy z zakresu działania urządzeń
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie członków rodziny!
  • Dodatkowe benefity:
  • Program emerytalny PPK
  • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano