Operator CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa i programowanie frezarki poziomej CNC,
  • korygowanie parametrów obróbki,
  • terminowe i samodzielne wykonywanie elementów według przyjętej specyfikacji,
  • realizacja pomiarów gotowych wyrobów zgodnie z planem kontroli,
  • dbałość o stan techniczny maszyny;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i w obsłudze frezarki poziomej CNC
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i precyzja,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy,
  • umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca dla prężnie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@promostal.pl

Zapisano