W Energy Nortle zajmujemy się  projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Rekrutujemy na stanowisko:

Spawacz/Ślusarz

Miejsce pracy: ul. Mostowa 13 , 18-100 Łapy

Twoje obowiązki:

  • Spawanie elementów z cienkich blach metodą MAG
  • Wykończenie ślusarskie po spawaniu
  • Zgrzewanie blach
  • Kontrola jakości wykonywanych zadań

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia spawacza (książeczka spawacza lub certyfikaty spawalnicze)
  • Praktyczna umiejętność spawania metodą MAG cienkich blach
  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Zdolności manualne, dokładność, zaangażowanie w pracę, uczciwość

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, webinary)
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie członków rodziny!
  • Dodatkowe benefity:
    • Program emerytalny PPK
    • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie
    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano